2737
2739
عنوان

شما چه جوری دوست پیدا می کنید؟

586 بازدید | 73 پست
من سی سالمه ده ساله تهران زندگی می کنم ولی هیچ دوستی ندارم که باهاش راحت باشم و بیرون برم خیلی تنهام از دوستای دوران مدرسه که با هیشکی در ارتباط نیستم از بچه های دانشگاه هم چند تایی هستن که خیلی کم همدیگه رو می بینیم شاید سالی یک بار. تو کل آشنا و فامیل وهمسایه با هیشکی صمیمی نیستم. شما چه جوری دوست پیدا می کنید؟ شما هایی که خونگرم و صمیمی هستید؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید ارتباط اجتماعیتون کمه یعنی اخلافیاتتون خاصه یا شماها اینطوری فکر میکنید من دوست زیاد دارم نمیدونم به کدومشون برسم خخخخخخخخخخخخخ
اگه نگرانی، چرا دعا نمی کنی؟ اگه دعا می کنی، چرا نگرانی؟
2731
2738
شما قضاوت کنید هر دفعه خواستم برم خونش بهانه میوورد ولی هروقت میخواست بیاد خونم من برنامه هامو کنسل میکردم خعلی هم حسود بود هروقت چیزی تو خونم میدید میرفت با شوهرش کل مینداخت که چرا واسه من فلانو نمیخری
من فکر میکنم اول باید رو خودتون کار کنید بعدش با کسی صمیمی بشید چون اونطوری ضربه میخورید ضمنا دوستانم اینا فضولی نیس یکمی درد و دل میکنید همین اما قرار نیست راز دلتون رو بگید در حدی که یکمی سبک بشید کافیه عزیزان من
اگه نگرانی، چرا دعا نمی کنی؟ اگه دعا می کنی، چرا نگرانی؟
2706