2733
2734
عنوان

شما چه جوری دوست پیدا می کنید؟

586 بازدید | 73 پست
من سی سالمه ده ساله تهران زندگی می کنم ولی هیچ دوستی ندارم که باهاش راحت باشم و بیرون برم خیلی تنهام از دوستای دوران مدرسه که با هیشکی در ارتباط نیستم از بچه های دانشگاه هم چند تایی هستن که خیلی کم همدیگه رو می بینیم شاید سالی یک بار. تو کل آشنا و فامیل وهمسایه با هیشکی صمیمی نیستم. شما چه جوری دوست پیدا می کنید؟ شما هایی که خونگرم و صمیمی هستید؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شاید ارتباط اجتماعیتون کمه یعنی اخلافیاتتون خاصه یا شماها اینطوری فکر میکنید من دوست زیاد دارم نمیدونم به کدومشون برسم خخخخخخخخخخخخخ
اگه نگرانی، چرا دعا نمی کنی؟ اگه دعا می کنی، چرا نگرانی؟
2731
شما قضاوت کنید هر دفعه خواستم برم خونش بهانه میوورد ولی هروقت میخواست بیاد خونم من برنامه هامو کنسل میکردم خعلی هم حسود بود هروقت چیزی تو خونم میدید میرفت با شوهرش کل مینداخت که چرا واسه من فلانو نمیخری
من فکر میکنم اول باید رو خودتون کار کنید بعدش با کسی صمیمی بشید چون اونطوری ضربه میخورید ضمنا دوستانم اینا فضولی نیس یکمی درد و دل میکنید همین اما قرار نیست راز دلتون رو بگید در حدی که یکمی سبک بشید کافیه عزیزان من
اگه نگرانی، چرا دعا نمی کنی؟ اگه دعا می کنی، چرا نگرانی؟