2737
2739
عنوان

دخترم ازم متنفره

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يه مدت توي خونه به جيغهاش اهميت نده بذار بدونه هرچي جيغ بزنه توجهي رو نميگيره درمودر پوشك گرفتنم اين ...

اخه انقدر جیغ میزنه سیاه میشه نفسش بند میاد  اروم نمیشه اصلا  منم ترسیدم  خفه  شه بردمش 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
2731

یک؛ دخترت ازت متنفر نیست  

دو؛ خیلی بامزه اس؛ ببوسش  

سه؛ من دخترم رو سه سال و سه ماه از پوشک گرفتم؛ افتخار نیست؛ اما افتخارم اینه که تا تونستم واسه پوشک دعواش نکردم و به حرف جاهلانه اطرافیان که چه مادر بیخیالی؛ گوش نکردم.

چهار؛ رفتاراش میگه کمبود محبت داره؛ حتی اگه بداخلاقه؛ بهش خیلی محبت کن.

پنج؛ باهاش روزی دو تا پنج دقیقه اختصاصی بازی کن؛ پنج دقیقه صبح؛ پنج دقیقه عصر

خوب میشه.

حضرتِ درمان بیا...!💛                                                اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج؛ آمین.

بچه دو سال و چهار ماه به اون حد از عقل و شعور و احساس انسانی نرسیده که کسی رو دوست داشته یا متنفر باشه از کسی!!! 

بچه با توجه به نیازهاش فقط واکنش نشون میده. کسی نیازش رو برطرف کنه بهش وابسته میشه و برعکس.

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
2738

خونه ابجیتم همینجوریه ؟

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
خونه ابجیتم همینجوریه ؟

اونجا  با پسر خالش بازی میکنه فقط خیلی بهم میریزه خونرو بدبختی من اینه دختر من بین یه مشت پسر بزرگ شده   

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔

اتفاقا بچه ها ییکه راحت. شیر وترک. میکنن. چند ماه بعد. لجبازی های. عچیبی دارن. پسر منم. اینجوری بود. دلم خوش از شیر گرفتنش راحت. بود. ولی. چندماه بعد ازدماغم. دراورد

جهان. به اعتبار خنده ی تو زیباست. بهشت من همین دقیقه ها همینجاس
همه چی رو تو قالب. بازی. بهش تفهیم کن.  هفتاد درصد. اوقاتت. روبا هاش بازی کن. بیخیال. تمیزکاری. ...

من  نهارمو شبا میزارم که صبح  وقت داشته باشم براش قبلا بعد صبونه میرفتیم تو اتاقش و بازی میکردیم عصر هم میرفتیم تو حیاط اما الان با من هیچ  جا نمیاد از خواب بیدار میشه میگه بریم خونه خاله 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔