2733
2739
عنوان

دخترم ازم متنفره

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 45 پست
اونجا  با پسر خالش بازی میکنه فقط خیلی بهم میریزه خونرو بدبختی من اینه دختر من بین یه مشت پسر ب ...

خدا حفظشون کنه 

پس سعی کن شرایط بازی ک تو خونه خواهرت هست رو تو خونه خودت ایجاد کنی ، مثلا چیدمان اسباب بازیاش رو مثل خونه خواهرت کن 

ب بازی کردن سرگرم شه کمتر بهونه میگیره و خودتم خسته نمیشی

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ایران نیستم،ولی باورتون نمیشه تاحالا صحنه جیغ زدن بچه تو فروشگاه یا جایی ندیدم! با بچه گریه کنه بگه فلان چیو میخام!

نمیدونم اینا چطور بچه هاشونو تربیت میکنن که انقدر اروم و فهمیده ان!!!

تو هر رنج سنی هم دیدم،از نوزاد تا ۱۳ساله

همشون مستقل و عاقلن از همون بچگی

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
خدا حفظشون کنه  پس سعی کن شرایط بازی ک تو خونه خواهرت هست رو تو خونه خودت ایجاد کنی ، مثلا چید ...

خودم میگم بیا بازی کنیم میگه  نه  بریم خونه خاله فقط کلا ازمن متنفر شده کار خاصی هم نکردم همون مادر قبلم نمیدونم سر پوشک گرفتن شاید ازم بدش اومده چون اصلا امادگیشو نداشت 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
2728
من ایران نیستم،ولی باورتون نمیشه تاحالا صحنه جیغ زدن بچه تو فروشگاه یا جایی ندیدم! با بچه گریه کنه ب ...

دوست خودم خارجه دوتا بچه داره با اینکه کسیو ندارن دوستم همش دانشگاست شوهرشم 6 صبح میره 12 شب میاد  اینام  همش میرن مهد  ولی خیلی ارومن  دخترش سن دختره منه دختر منم خوب بود خیلی خوب بود الان نمیدونم چش شده 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
2740
دوست خودم خارجه دوتا بچه داره با اینکه کسیو ندارن دوستم همش دانشگاست شوهرشم 6 صبح میره 12 شب میاد &n ...

خوب میشه.  مطمعن باش. 

جهان. به اعتبار خنده ی تو زیباست. بهشت من همین دقیقه ها همینجاس
یکم صبور باش تا ازین. مرحله. بگذره. بعی وقتا. هم بچه خواخرت رو بیار خونتون

از کله صبح تا ساعت 1  اون خونه  ما بود رفت  دخترم خوابید بیدار شد رفتیم حموم  کلی اب بازی کرد همینکه اومدیم بیرون شروع  کرد به جیغ زدن

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
براش. جایزه بخر. بابت. هر بار که. کمتر جیغ. میزنه. یا. پیله. نمیکنه بره خونه. خاله اش 

اخه اصلا نمیفهمه  این چیزارو همین الان گفت دوست ندارم دیگه نمیام خونه گفتم برو وسایلت جمع کن خاله مامانت بشه گفت باشه رفت تو اتاقش  وسایلشو برداره منم بردمش پرتش کردم خونه خواهرم اومدم خونم 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔

پس. ببرش. یه مشاوره کودک. راهنماییت. کنه. بیشتر. ازین.  به فکر. من. نرسید.  ولی  نشاور. خوب باشه. تکنیک. رفتار با کودک.  بلدن. یادت. بدن   ببوسش دخترت رو

جهان. به اعتبار خنده ی تو زیباست. بهشت من همین دقیقه ها همینجاس
پس. ببرش. یه مشاوره کودک. راهنماییت. کنه. بیشتر. ازین.  به فکر. من. نرسید.  ولی  نشاو ...

ممنون از راهنماییت  خودم روانشناسم درمانگر اعتیادم اما از کودک  الاعات زیادی  ندارم اونیم که داشتمو پیاده کردم روش جواب نداد 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔