2733
2739

استار تر ببخشید منم دخترم دقیقا ۵ماه و نیمشه غذا رو براش شروع کردم اما منظم نمیدم بهش یه روز میدم یه هفته نمیدم

الانم زیاد موز دادم بهش بدجور یبوست گرفته چی بدم بهش چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حرف زدن.شعر و بازی دالی.

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
استار تر ببخشید منم دخترم دقیقا ۵ماه و نیمشه غذا رو براش شروع کردم اما منظم نمیدم بهش یه روز میدم یه ...

منم سرلاک و سوپو زیر نظر پزشک شروع کردم اما  هنوز مز رو بهم نگفت بدم اون جوری بخوره یخ شدشو تو فریزر که گذاشتم میتونم بزنم به لثه هاش کمی نه این ک بدم بخوره

تغذیه کامل خیلی مهمه. از ماه دیگه تمام مواد مغذی با توجه به سنش. الان تو سنش زیاد باهاش حرف بزن بغلش کن راه ببر و هر روز لوازم خونرو بهش معرفی کن کاغذ رنگی یا توپ رنگی بگیر رنگهارو براش نام ببر. من دخترم ۱۸ ماهشه. ۷ تا رنگ و کامل بلده میشناسه و میتونه نام ببره اخر شعرهارو تکرار میکنه.بیش از ۸ تا شعر. دست شوییشو میگه دیگه پوشک نمیشه و شیر نمیخوره. حرف میزنه سه کلمه ای. لباساشو تا میکنم میبره میزاره تو کشو. مثلا لباسارو میریزم میگم لباس خودتو جدا کن بعد واسه مامان و بعد بابا. اسم تمامی لوازم خونرو به جز سماور و چای ساز و مایکروفر و قهوه جوش بقیرو میدونه

روانشناسی کودک
2740
موز واسه ماه هشتم هست زود بهش دادی...شیر خودتو میخوره؟؟

اره ولی بشدت کم....از وقتی دیگه کم شیر میخوره چون گرسنه میموند مجبورم شدم شیرخشکم نمیخوره نمیدونم دیگه چجوری عادتش بدم به شیشه شیر

ماشالله چ باهوش،فقط باهمین معرفی کردن؟

من شاغل بودم از ۸ صبح تا دو پرستار باهاش تمرین میکرد کلی کتابای رنگی و عکس دار حیوونارو نام میبرد. شعر میخوند لوازم خونه معرفی میکرد عکس ماشین و درخت و ظرف و وسیله. از ساعت دو خودم میومدم تا ۵ کارام تموم میشد روزی ۱ ساعتم خودم براش شعرو کتاب میخوندم. خیلی خیلی تاثیر داره. دخترم الان ۱۸ ماشه باور کن اصلا گریه نمیکنه واسه چیزی یا بی قراری نمیکنه کامل گوش میده مثلا میگه عروسک بده میگم اول بریم ناهار بخوریم بعد بیایم عروسک بدم بازی کن میگه باشه. گوش میده. رو ۱برش زیاد کار کردم به گریه هاش زود جواب ندادم. البته زیر نظر پزشک و با کمک پرستارش  تونستم. تازه جدا از ما تو اتاقش میخوابه

روانشناسی کودک
اره ولی بشدت کم....از وقتی دیگه کم شیر میخوره چون گرسنه میموند مجبورم شدم شیرخشکم نمیخوره نمیدونم دی ...

توی غذاش روغن زیتون بریز واسه یبوستش..اگه خیلی داشت اذیت میشد یه دونه گوش پاک کن باروغن زیتون چرب کن فرو کن توی مقعدش..آب سیب هم خوبه بده بخوره یه کم..ترنجبین هم توی آب داغ بزار خیس بخوره بعد از صافی ردش کن بده آبشو بخوره..شکمشم با روغن زیتون چرب کن....کارایی که واسه دخترم میکردم

🌹🌹
2706