2737
2739
عنوان

چطوری بعضیا انقدر....

98 بازدید | 18 پست

چطوری بعضیا آنقدر هر جا که میرن همه ازشون خوششون میاد بهشون آنقدر پیشنهاد میدن حتی کیس های خیلی خوب ولی من هرجا میرم همه به چشم خواهری بهم نگاه میکنن هیچکس تاحالا حتی یکبار هم از من خوشش نیومده حتی یکی بهم پیشنهاد نداده تاحالا هیچ حتی مزاحم تلفنی هم ندارم خودم حس میکنم زشتم و اصلا اعتماد به نفس ندارم ولی دیگران همیشه میگن نه خوبی زشت نیستی

همه مردم دنیا منو دوست داشتن جز کسی که من دوستش داشتم🤷🏻‍♀️

به چه دردت میخوره همه ازت تعریف کنن وقتی اونی که دوسش داری بهت محل نمیدع؟بد دردیه

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

طبق تجربه زیستی و مشاهدات من تو این سی سال زندگی زشتی و قشنگی به اندازه سرزنده بودن و شاد بودن و بگو بخند بودن و لوندی برای جلب نظر افراد مختلف موثر نیست. من خودم وختر خیلی زیبایی نیستم قیافه ام متوسط هست کاملا ولی از بچگی شیطون بودم و سرزبون دار واسه همین همه جا همه توجه ها روی منه

2740
به چه دردت میخوره همه ازت تعریف کنن وقتی اونی که دوسش داری بهت محل نمیدع؟بد دردیه

اینکه از همه بدتره تجربه کردم میدونم

اینکه از همه بدتره تجربه کردم میدونم

دعا کن برام 

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
طبق تجربه زیستی و مشاهدات من تو این سی سال زندگی زشتی و قشنگی به اندازه سرزنده بودن و شاد بودن و بگو ...

من حتی شوخ طبعم هستم خیلی میخندم و میخندونم ولی بازم کسی جذبم نمیشه انگار من شدم خواهر دینی همه هیچکس هیچکس حتی یکبار هم بهم پیشنهاد نداده

2706