2737
2739
عنوان

طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 66 پست
ببین خانمی من مشاور خرید و فروش طلای همه ی فامیلمونم😂 اینو آویزه ی گوشت کن  1 پس انداز طلا ب ...

پس نگهدارم

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

بچه هاشما تواین وضعیت اگه ۳سال عقدکرده باشید و ی انگشترو حلقه وگوشواره شوهرتون خریده باشه وازروزاول پدرشوتون بگه قبل عروسی ۶تاالنگومیخرن بااین وضعیت گرونی پهن وخوب میگیرید یا سبک!؟شوهرمم قراره گردنبندبخره برام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس نگهدارم

صددرصد

الان به خاطر ثبت نام ماشین همه دارن طلاهاشونو می فروشن

به همین خاطر تقاضا کم شده و فروش از طرف مردم زیاد. طبیعیه که بیاد پایین 

ولی چند ماه بعد باز میره بالا

برام یه صلوات بفرستید که به شغل مورد علاقه م برسم. مرسی مهربونا❤❤❤
2728

لطفابگیدچکارمیونید شهرماجوریه همه دنبال طلاهستن.یعدش ممکنه گردنبند نخره شوهرم ..ولی خانوادش ۶تاالنگومیخرن بنطرتون ۶تاالنگو طریف بردارم با ی دستبند یا ۶ تا پهن وخوب..گردنبندم بعدعروسی بخرم

من همه طلاهامو فروختم وباهاش زمین خریدیم به نظرتون ضرر کردیم یانه؟

بستگی به اون زمینه داره 

مثلا تو شهر ما یه جاهایی هست که الان متری یه تومن بخری ماه بعد میشه متری یک و نیم. 

زمین هم خیلی عالیه درکل

برام یه صلوات بفرستید که به شغل مورد علاقه م برسم. مرسی مهربونا❤❤❤
بچه هاشما تواین وضعیت اگه ۳سال عقدکرده باشید و ی انگشترو حلقه وگوشواره شوهرتون خریده باشه وازروزاول ...

فک کنم پهن بگیرم

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2738
اهان پس ۶تاپهن میخرم النگو..اگه هم شوهرم داشت گردنبند اگه نداشت میزارم بعدعدوسی ولی النگوکه قراره پد ...

اره افرین😆

اخه میگن نفت ایران وخرید ونزوئلا و تحریم ها داره شکسته میشه ماشینم ک اومد پایین

😂 نه بابا تحریم کجا شکسته میشه خدا بهمون رحم کنه هر چی دارید نگه دارید هیچی نفروشید که ضرر میکنید

خدایاااااا خیلی دوست دارم ازت ممنونم❤نی نی مونو به خودت سپردم سالم بدنیا بیاد
اخه من شوهرم ورشکست شد دوباره از صفر شروع کرد همه پس اندازش تواین مدت همون ۱۵تومن بود انشالله بیشترش ...

عجله نکن میگن عید ۱۴۰۰ طلا میشه گرمی یه تومن 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
😂 نه بابا تحریم کجا شکسته میشه خدا بهمون رحم کنه هر چی دارید نگه دارید هیچی نفروشید که ضرر میکنید

😐مرسی

عجله نکن میگن عید ۱۴۰۰ طلا میشه گرمی یه تومن 

وای😞

2706