2737
2739
عنوان

طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 66 پست
میشه عکسشوبزاری

ی پلاک زنجیرم هس  ک عکسشو‌ندارم الان

این عکس مال قبله

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم طلا بلند مدت خوبه من ۷۰ تومن خریدم اینقدر حرص نمیخورم بیخیال😅😅 ایشالا ارزون بشه همه بتونن بخ ...

اخه من شوهرم ورشکست شد دوباره از صفر شروع کرد همه پس اندازش تواین مدت همون ۱۵تومن بود انشالله بیشترشو بخری ادم‌داشته باشه بخره خیالش راحت چندسال میزاره کنار

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2728
آجی پلاک زنجیرت چن گرمه؟

مرسی عزیزم ۵گرم 

2738
عزیزم مبارکت باه بخوشی..گردنبندت محکمه؟توچشمه یا طریفه؟

مرسی خانومی ن ظریفه الان طلا جون دار بخای بخری کلی باید پول بدی

ی پلاک زنجیرم هس  ک عکسشو‌ندارم الان  این عکس مال قبله

به به چ خوشگلن مبارکت باشه.

حیف نیس بفروشیش اگه پول لازمت نیس☺

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
به به چ خوشگلن مبارکت باشه. حیف نیس بفروشیش اگه پول لازمت نیس☺

خودمم دلم نمیاد شوهرم ورشکست شد از صفر شروع کرد کل پس اندازش ۱۵تومن بود ک‌اینارو خرید اگ بیاد پایین باز بنده خدا شوهرم ضرر میکنه نمیدونم چکارکنم الانم ک بفروشم پولی ک دادم و درنمیاره

ببین خانمی من مشاور خرید و فروش طلای همه ی فامیلمونم😂

اینو آویزه ی گوشت کن 

1 پس انداز طلا بلند مدتش سود آوره

2 اگه ده تومن بیاد پایین چند وقت بعدش 30 تومن میره روش. پس تا یکم ارزون شد نرو سریع طلاهاتو بفروش

برام یه صلوات بفرستید که به شغل مورد علاقه م برسم. مرسی مهربونا❤❤❤
مبارکت باشه گلم اخه یه زنجیرایی اومده مدل طنابی ان ۳گرمن خیلی توچشمن

مرسی نمیدونم عزیز من ندیذم

2706