2733
2739
عنوان

طلا

647 بازدید | 66 پست

ارزون میشه یا گرون؟من ۶۸۵بود ۱۵تومن طلا گرفتم الان داره میاد‌پایین خواهرم میگه بفروش تا ضرر نکردی چکارکنم بنظرتون

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان چنده

۶۹۰

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
الان چنده؟گلم میشه عکس طلاهات روبزاری وبگی چن گرمن؟منم موندم بیادپایین بخرم

۶۹۰ حدود ۲۱گرم

2738
نفروش

اخه میگن نفت ایران وخرید ونزوئلا و تحریم ها داره شکسته میشه ماشینم ک اومد پایین

عزیزم طلا بلند مدت خوبه من ۷۰ تومن خریدم اینقدر حرص نمیخورم بیخیال😅😅 ایشالا ارزون بشه همه بتونن بخرن

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.

اسی کار با تو ندارم ولی کاش ارزون بشه دوتا داداش دارم میخان زن بگیرن خیلی نگرانشونم. ایشالا همه چیز بیاد پایین ما هم بتونیم خونه بخریم

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
اسی کار با تو ندارم ولی کاش ارزون بشه دوتا داداش دارم میخان زن بگیرن خیلی نگرانشونم. ایشالا همه چیز ...

انشالله...

2706