2737
2739
عنوان

دختره ۲۰ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 1004 بازدید | 38 پست

۲۰ سالمه ب نظرم زوده وقت واسه اینکه درگیر مسائل بشم هست عجله ندارم تجربشم ندارم دوسدارم مستقل باشم بد ب ازدواج فک کنم 

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من۱۹ ازدواج کردم زوده بنظرم۲۳...۲۴یا حتی بیشتر سن خوبیه

بستگی به میزان تجربه ی فرد داره

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
به خیلی چیزا بستگی داره خودش باید بسنجه

چیا مثلا؟؟

بی نهایت حال من خوب است،باور میکنی؟؟🦋لطفا بی احترامی نکن چون یه جی بهت میگم جفتمون لغو کاربری میشیم...مرسی اه..واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه یه صلوات میفرسی؟؟💚
2731

من نوزده سالگی عقد کردم..بی تجربه..خام..بی سیاست..

به نظرم خیلی زوده...

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤

بستگی داره به اهدافش و اینکه با چه چیزی احساس خوشبختی میکنه 

من خودم هدفم  درس خوندن و شاغل شدن و پیشرفت شغلیه پس برای من ۲۰ زود حساب‌ میشه 

یکی دیگه هدفش خانه داری و بزدگ کردن بچه‌ست و به درس علاقه ای نداره ، برای اون مناسبه

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2740
بستگی داره به اهدافش و اینکه با چه چیزی احساس خوشبختی میکنه  من خودم هدفم  درس خوندن و شا ...

منم هدفای شمارو دارم ولی الان یه خواستگار خیلی خوب اومده واسم

بی نهایت حال من خوب است،باور میکنی؟؟🦋لطفا بی احترامی نکن چون یه جی بهت میگم جفتمون لغو کاربری میشیم...مرسی اه..واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه یه صلوات میفرسی؟؟💚

ب نظرم زوده چون هنوز کامل عشق و حال نکرده کامل از مجردیش استفاده نکرده و خب مجردی خیلی محدوده تا ی زمانی خب ادم بچس از ی زمانی ب بعد هم بخواد ازدواج کنه کلا هیچ وقتی برا لذت بردن از خودش و زندگی مجردیش نداره 

ولی خب اگ مثلا دوست داره ازدواج کنه و دنبال این تفریحات هم نیست و... خب ازدواج کنه

اگه یه خواستگار خیلی خوب واستون بیاد تو ۲۰ سالگی قبول میکنین؟؟

بستگی ب سن عقلیت داره عزیزم و ویژگی های همسرت

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

من الانم که مجردم زیاد خانوادم اجازه بیرون رفتن با دوستام و گشتن باهاشون رو بهم نمیدن..

زیاد واسم فرقی نداره که لذت بخوام ببرم از مجردی یا نه

منم هدفای شمارو دارم ولی الان یه خواستگار خیلی خوب اومده واسم

اگر واقعا همراهه ، نه وبال گردن و محدود کننده به نظرم بله رو بده 

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706