2737
2739
عنوان

دختره ۲۰ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 1004 بازدید | 38 پست
اگه یه خواستگار خیلی خوب واستون بیاد تو ۲۰ سالگی قبول میکنین؟؟

خوب ینی چی بیشتر بگو

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
اگر واقعا همراهه ، نه وبال گردن و محدود کننده به نظرم بله رو بده 

تازه قراره با هم صحبت کنیم امروز باید ببینیم با هم مچ میشیم یا نه

بی نهایت حال من خوب است،باور میکنی؟؟🦋لطفا بی احترامی نکن چون یه جی بهت میگم جفتمون لغو کاربری میشیم...مرسی اه..واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه یه صلوات میفرسی؟؟💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله تایپک اخرمو بخون میفهمی چرا

عزیزم خدا به دلت آرامش بده  بهتر فدای یه تار موت ارزشش نداره خودت ناراحت کنی

دوستان نی نی سایتی میگین دعاتون خیلی میگیره لطفا دعا کنید تا  مهر ۱۴۰۱ حاجتم بگیرم حاجتم نگرفتم 🙂
خوب ینی چی بیشتر بگو

ینی از لحاظ مالی کاملا اوکی باشه اخلاقشم خوب باشه قبول میکنین؟؟

بی نهایت حال من خوب است،باور میکنی؟؟🦋لطفا بی احترامی نکن چون یه جی بهت میگم جفتمون لغو کاربری میشیم...مرسی اه..واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه یه صلوات میفرسی؟؟💚
2728
ینی از لحاظ مالی کاملا اوکی باشه اخلاقشم خوب باشه قبول میکنین؟؟

خب معیارای من چیزای دیگه هم هست و نمیدونم منظورت از اخلاق خوب چیه

برای من تحصیلات و فرهنگ و خانواده هم مهمه 

در کل اینجا جای مناسبی برای مشورت نیست بهتره با یه مشاوره ازدواج در میون بزارب

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
 بله تایپک اخرمو بخون میفهمی چرا

آخی عزیزم خدا صبر بده بهت..غصه نخوریا..لیاقت تو رو نداشته

خب معیارای من چیزای دیگه هم هست و نمیدونم منظورت از اخلاق خوب چیه برای من تحصیلات و فرهنگ و خانواده ...

شما کسیو میشناسی بهم معرفی کنی؟؟

شما کسیو میشناسی بهم معرفی کنی؟؟

نه واقعا 😅 ولی بگردی پیدا میشه 

منم همسن توام یکم کوچیکتر 

2740
نه واقعا 😅 ولی بگردی پیدا میشه  منم همسن توام یکم کوچیکتر

مرسی واقعا😂😅