2410
2553
عنوان

دختره ۲۰ ساله

1004 بازدید | 38 پست

به نظرتون واسه یه دختر ۲۰ ساله ازدواج زوده یا نه؟؟

فقط دلیل اینکه میگین زوده یا دیره بگین

و اینکه خودتون چن سالگی ازدواج کردین

بی نهایت حال من خوب است،باور میکنی؟؟🦋لطفا بی احترامی نکن چون یه جی بهت میگم جفتمون لغو کاربری میشیم...مرسی اه..واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه یه صلوات میفرسی؟؟💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بستگی ب شرایطتت داره

من ۲۳ازدواجیدم ولی خوب بنظرم زود باش تو زندگی مشترک هرچیم خوشبخت باشی بازم مسئولیتش زیاده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2714
خوبه من دارم میشم ۱۹ دد روز بیش نانزدیم بهم زد

ینی چی ؟؟ینی نامزد بودی بهم خورد؟؟

بی نهایت حال من خوب است،باور میکنی؟؟🦋لطفا بی احترامی نکن چون یه جی بهت میگم جفتمون لغو کاربری میشیم...مرسی اه..واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه یه صلوات میفرسی؟؟💚

خوبه اگر توانایی اداره زندگی رو داره و خواستگار هم شرایط مطلوبی داره

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

خیلبیی زوده بااین وضع اقتصادی ادم میوفته تو مشکلات بعدم زندگی سختیای خودشو داره اینقددزود شروع کردن خوب نیس یکم بگرده بچرخه خودم ۲۷ازدواج کردم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706