2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم درک نمیکنم خانم هایی رو که بیرون کار نمیکنن بعد میگن وظیفه مون نیست کار خونه انجام بدیم

بعد اگه شوهرشون بگه وظیفه ام نیست کار بیرون انجام بدم مهرشونو آزاد میکنن طلاقشونو میگیرن! 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

این چیزا مد شده تازگیا ندیدی هرکی و میبینی با افتخار‌ میگه وای‌من‌غذا بلد نیستم‌درست‌کنم فقط از بیرون میگیریم؟ فکر‌کردن‌هنره نمیگن چند وقت بعد همین‌شوهرت سره بی‌مسئولیت بازیات ولت میکنه

پرو قرنیه مشکی🖤😈

نه گلم دغدغه زیبایی زیاد شده و دلگرمی کم شده مرد پرتوقع و بدعادت مامانی زیاد شده 

زن مگه چقد توانایی داره هم از نظر روحی و جسمی 

پریود زایمان رابطه تربیت بچه بشور بساب بپز غرغر تحمل کن جواب کلی آدم رو بده وااااااای خیلی سخته خیلی 

كلا اصول ي زندگي اينه ك زن و مرد باهم پول دربيارن و باهم كار خونه بكنن

ولي خب اگه نشد اونطوري زن كار خونه ميكنه و مردم خرج خونه رو مياره

بعدشم كار خونه هم كم از كار مرد نيست

کی گفته اینو مگ چی میش زنم کار کنه

تو اسلام کار کردن وظیفه زن نیست و مرد نمیتونه مجبورش کنه ولی خب زن و شوهر باید از نظر اخلاقی کمک هم باشن دیگه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2706