2733
2739
من خودم خانه دارم . اما وقتی میبینم به زن خانه دار هیچ ارزشی نمیدن و  به چشم نمیاد خب معلومه ا ...

خب اون ک هس باید ارزش قائل شد برای کار خونه چون واقعا گاهی حوصله سر بره اما اینکه میگن مگ کلفتیم و چی مضخرفه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدون حقوق و بدون تشکر و پاداش بدون هیچ پشتوانه ای  واقعا ظلمه  زنی که داره تو خونه مرتب ...

ببین ن شور شور خوبه ن بی نمک

میتونه از خوشیاش نزنه بعضیا واقعا خیلی بشور و بساب میکنن و حتی کارای شخصی شوهرشونم میکنن

و اینکه بعضیا واقعا شونه خالی میکنن ی تخم مرغ نمیدن بچه بخوره دیدم ک میگم همش دنبال خوش گذرونین و میگن شوهرمون باید خرجمونو بده یا بره خدمتکار بگیره برا خونه برا کسی ک شاغله فرق داره ولی   

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
2731

ارزش کار زن‌خانه دار وقتی‌معلوم‌میشه که اگه چهارتا مهمون‌اومد مادر پدر شوهرش اومدن کیف کنن بگن نوه مون یا بچمون چقدر خوشبختن . که همچین مادر و زنی دارن . ارزش‌کارش اونجاست که پس فردا میگن‌این‌دختر یا اسن‌پسر و ببین‌مامانش اینه ها تمیز مسولیت‌پذیر .

من‌پیج صبورا‌جانباز و که‌میبینم‌همیشه میگم نگاه با جه عشقی داره‌به خونه زندگیش‌میرسه

پرو قرنیه مشکی🖤😈
خانم های شاغل ، کار خونه هم انجام میدن

اره درسته . 

ولی نه اندازه یه خانم خانه دار .

من گاهی خودم عصبی میشم . 

میگم فلاتی از صبح تا شب سر کاره . 

من از صبح تا شب خونه جمع کن و بشور و بپز و.... 

شبا مگه چند ساعت کار خونه انجام میده ؟ 

بعدش اسمش هستش زنی که شاغله و درامده .

اونوقت اسم من هستش خانه دار علاف بیکار بی ارزش . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2738

والا من شاغلم کارای خونه ۹۵ درصدش واسه منه

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤
من از وظیفه نگفتم از مسئولیت های  همزمان یک زن گفتم از لحاظ روحی و جسمی

رابطه مسئولیت نیست یک اتفاق دلپذیر و ارامش بخشه که اتفاقا میتونه خستگی روح و جسم و دور کنه.

زن وظیفش نیس ولی خب اگه هر دو باهم کار کنن برا خودشونه و کمک به همدیگه اس

تیکه دوم درست خب اگه اینطوره مردم نره کار کنه بگه برای کمک ب همدیگس دیگ نمیخوام برم کار وظیفم نیس ک

ک چی اسلام کجاش گفته کارخونه وظیفه زن نیس پس وقتی حصرت محمد گف کارخونه با فاطمه و کار بیرون با علی چ ...

اما گفتن وظیفش نیست فاطمه یه دونه کلفت هم داشت فکر کنم اسما نامی بوده

سرنوشت بد نوشت ...
2706