2737
2734
عنوان

اگه شوهرتون اخلاق خوبی داشته باشه اما... کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 43 پست

شوهر منم خیلی خونگرم و اجتماعیه

با همه ، با همه تاکید میکنم با همه میگه و میخنده و گرم میگیره

این اخلاقشه 

منم حساس نیستم خداروشکر

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعتماد بهش دارم اما دوست ندارم اینقدر به زن نامحرم روی خوش نشون بده حس می کنم خیلی ساده است حتی این ...

اول اقایون ساده نیستن اونم کاسب کار

دوم اخلاق کاسب باس خوب باشه وگرنه مشتری هاش میپرن

عزیزم طرز فکرتو عوض کن لطفا الان زمونه و دوران عوض شده نمیخوام بگم بیخیال باش ولی با این راه به جای ...

شما جای من نیستید

من برام محرم و نامحرم خیلی مهمه

الان خودش حق التدریسی معارف درس میده معلم معارفه کمی در تعارض هست عملش با اعتقادش منم تحصیلاتم ارشده کاملا میدونم چی میگم برای من شوهر ایده آل کسی هست که نذاره ذهن زنش درگیر این مسائل بشه اما شوهر من متاسفانه اهمیتی نمیده

2728
شما جای من نیستید من برام محرم و نامحرم خیلی مهمه الان خودش حق التدریسی معارف درس میده معلم معارفه ...

قبل از ازدواج اینطور نبود یا من ندیدم حس می کردم خیلی مقید روی مسائل محرم و نامحرم هست اما متاسفانه نه دوست ندارم بچه هام ازش الگو بگیرن

عزیزم طرز فکرتو عوض کن لطفا الان زمونه و دوران عوض شده نمیخوام بگم بیخیال باش ولی با این راه به جای ...

اگر کسی پاش به خلاف باشه هرکاری کنی بازم اون کارو انجام میده عزیزم حواست جمع زندگیت باشه اما با احتیاط همه جیزو زیر نظر بگیر

شوهر منم خیلی خونگرم و اجتماعیه با همه ، با همه تاکید میکنم با همه میگه و میخنده و گرم میگیره این ...

ومن

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2740
شما جای من نیستید من برام محرم و نامحرم خیلی مهمه الان خودش حق التدریسی معارف درس میده معلم معارفه ...

عزیز دلم ما هممون داریم تو همین دوره زمونه زندگی میکنیم پس من کاملا درک میکنم

من خودم سرکار که میرفتم همه ی همکارا آقا بودن همه رو هم به اسم کوچیک صدا میکردم و کلی باهمکارام حرف میزدم چندبارم همسرم خودش بود و دید ولی اصلا مشکلی نداشت براش

آخه اصلا چیز خاصی نبود من متاهل و متعهدم و همه ی اونا میدونستن من چقدر همسر و زندگیمو دوست دارم اصلا کار میکردم واسه زندگیم دیگه تمام شئونات و حریم ها رو هم رعایت میکردم ولی خونگرم بودم خیلی ام دوران خوبی با همکارام داشتم

ولی وقتی باعث آزارتون میشه خب یه جور دیگه بهش بگید که جواب بگیرید خودتون همسرتون رو میشناسید دیگه 

یه ذره خودتون کوتاه بیایید و خودتونو آروم کنید یه ذره هم به همسرتون بگید

ولی به نظرم مشکل اخلاقی ندارن همسرتون

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸

انگار داشتی زندگی منو تعریف میکردی. 

شوهر منم خیلی با خانم های خریدار مغازه خوبه اصلا هم منظور نداره چون پیش منم همینه. یه بار هم پیش خودم یه خانم جوونی اومد پیشش با ناااااااااز و عشوه ی تمام و صدا نازک کردن تخفیف میخواست... هی سرشو کج می‌کرد حالا شما اینو کم کنیییید... یعنی من خیلی ناراحت شده بودم...البته دیگه شوهرم دید طرف پرروعه یه کم جدی شد...

اتفاقا همسر منم خوش چهره ست و ريشش رو با ماشین کامل میزنه اما من نمیگم نزنه چون هرچقدر هم خوشگل باشه اگر کسی بخواد وفادار بمونه میمونه. میدونی عزیزم شوهر های ما ارتباط درست رو بلد نیستن و نمیدونن که این کار زشته. شوهر من فکر می‌کرد خب صمیمیت برا مغازه دار لازمه من میگفتم تا حدی لازمه مثلا نیاز نیست یه خانم غریبه رو شما صدا نکنی. 

بعد یه مدت که مغازه اش رو جمع کرد کار نداشت رفت آژانس اونجا دید این رفتارش براش دردسر شد... یه بار یه خانم تو تلگرام بهش پیام داد دوستت دارم... اتفافا همون لحظه گوشیش دست من بود داشتم یه کاری انجام می‌دادم...خب من بهش اعتماد داشتم اما خیلی ناراحت شدم. باهاش صحبت کردم گفتم همچین چیزی شد گفت دیدم ولی منم به اندازه تو تعجب کردم این خانم تو آژانس بهم میگفت میخوام باهاتون دوست شم من میگفتم متاهلم. بعد پیام میداد تو دروغ میگی. شوهرم گفت آقا من زن دارم اون عکس بچه هم عکس بچه ی منه (البته برادرزاده اش بود) خانمه یه مدت ول کرد یه دفعه پیام میده دوستت دارم... 

یا بعد این جریان گفت یه بار تو ماشین بودیم خانمه از اینه نگاه می‌کرد آخر گفت من ازتون خوشم اومده میتونیم بیشتر آشنا بشیم. شوهرم گفت متاهلم اون خانمه شعور داشت ول کرد...بعد از اون دیگه یاد گرفت نباید با خانما صمیمی بشه... 

الانم شوهر شما خودش باید یاد بگیره... اگرم میخوای بگی خیلی مستقیم نگو و جمله هاتو با من شروع کن و به روش جرات مندانه حرف بزن. بگو عزیزم من نسبت به اینکه با خانم ها صمیمی برخورد کنی حس بدی دارم. میدونم تو چقدر وفاداری اما جنس خودم رو میشناسم و میدونم که این رفتارها براشون سوبرداشت میشه. چون رابطه امون برام مهم بود میخواستم اینو برات مطرح کنم و من سعی میکنم یکم کمتر حساس باشم و از تو هم میخوام برای اینکه تو رابطه مون حس منفی نباشه با کمک هم این حالت رو تغییر بدیم

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
ومن

آخه همبشه ک ما پیششون نیستیم کنترل کنیم 

یا بچه نیستن

کسی بخواد هرز بره ، راحت میره ، با کنترل و حساس بودن فقط خودمونو هلاک میکنیم

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
احیانا اگر رابطش با خدا قوی نیست،کاری کن که قوی بشه. البته با حوصله  وبدون دعوا و...

نمازش هیچ وقت قضا نمیشه خیلی روی طهارت حساسه اما نمی دونم شاید چون از بچگی خونده می خونه

حالا وقتی یه تعمیرکار میاد خونمون دوست داره من از اتاق در نیام بیرون

یه بار برای یه تعمیرکار اومده بود خونمون منم محجبه چایی براشون آوردم دست و پاش رو گم کرده بود بعدا بهم گفت چرا با عشوه حرف میزدی یعنی من رو میگی منم سوت کشید 

آخه همبشه ک ما پیششون نیستیم کنترل کنیم  یا بچه نیستن کسی بخواد هرز بره ، راحت میره ، با کنتر ...

اون که آره. کلا اخلاق شوهر من خوبه چه با خواهرم چه با زن دایی وزن عموودختراشون و.... خودش خواهر نداره. کلا با کسایی که میشناسه خوبه ولی سرکارش زیاد با کسی گرم نمیگیره

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
انگار داشتی زندگی منو تعریف میکردی.  شوهر منم خیلی با خانم های خریدار مغازه خوبه اصلا هم منظور ...

عزیزم این قضیه دوستت دارم که خیلی پیش اومده

نامزد بودیم خودش بهم گفت یه دختری عاشقم شده دارم باهاش حرف میزنم که به راه راست هدایت کنم دختره بعد که فهمید زنشم بهم می گفت می تونم باهاتون قرار بذارم شما رو ببینم گفتم بیخود بهش گفتم خودت رو جمع کن وگرنه از اونجایی که کس و کارت رو هم میشناسم آبروترو میبرم برگشت گفت همش تقصیر شوهرته که چراغ سبز نشون میده نمی دونم راست می گفت یا برای خراب کردن شوهرم می گفت یه بار هم یکی از همسایه های مغازه دار که خانم هست دیدم تماس تصویری با گوشی شوهرم برقرار کرده گوشیش دستم بود گفتم خدایی این رو دیگه ندیده بودم شما مگه نامحرم نیستید با شوهرم تماس تصویری دیگه چیه دست و پاش رو گم کرد چی بگه

گاهی میگم برش دارم پیش یه مشاور حرفامو بهش بزنم

2706