2733
2739
عنوان

اگه شوهرتون اخلاق خوبی داشته باشه اما... کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 43 پست
نمازش هیچ وقت قضا نمیشه خیلی روی طهارت حساسه اما نمی دونم شاید چون از بچگی خونده می خونه حالا وقتی ...

دقیقا همینجا و همون روز بهترین زمانه برا اینکه حرف خودت رو بزنی... 

مثلا بعدا نشستین باهم بگو بگو امروز من به هیچ وجه با عشوه حرف نمیزدم چون متاهل و متعهد هستم و تو اینطور برداشت کردی چون تو جنس مذکر رو بهتر از من میشناسی... عزیزم منم جنس خودم رو بهتر میشناسم و حالم بد میشه وقتی میبینم با کسی خیلی صمیمی هستی و اونا شما رو با اسم کوچیک صدا میکنن... الان من تو محل کارم بودم و همه مردا منو با اسم کوچیک صدا میکردن و منم اونا رو اصلا ناراحت نمی‌شدی؟ اگه برای چایی آوردن برای تعمیرکار ناراحت شدی احتمالا بتونی درکم کنی که چرا من ناراحت میشم

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
عزیز دلم ما هممون داریم تو همین دوره زمونه زندگی میکنیم پس من کاملا درک میکنم من خودم سرکار که میرف ...

نه بنده خدا مشکل اخلاقی نداره پاکه اما سادگیش من رو اذیت می کنه و اینکه طرز رفتار با نامحرم رو نمی دونه

خب هرکس سبک زندگی خوش رو داره برای کسی که استاد معارف هست قالب هایی تعریف شده من خودم توی فرهنگی بزرگ شدم که پسرعمو پسر دایی رو هم به اسم کوچیک صدا نمی کنم و صمیمی نمیشم چون برام در حکم نامحرم هستن شوهرم هم یه عمر پای درس این حاج آقاهای اخلاق نشسته و از من میخواد که چادری باشم و روابط با مرد نامحرم به حداقل برسونم ولی خودش این کار رو نمی کنه

توی ماشین با دایی شوهرم داشتیم یه مسیری رو می رفتیم من و داییش کلی حرف زدیم البته همه چی با احترام بود وقتی رسیدیم به خونه بهم گفت نباید با دایی گرم می گرفتی به آقا بر خورده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این قضیه دوستت دارم که خیلی پیش اومده نامزد بودیم خودش بهم گفت یه دختری عاشقم شده دارم باهاش ...

خانما گرگ شدن خواهر... اصلا براشون مهم نیست طرف بچه داره زن داره زندگی داره هیچی...

خانما رو نمیشه تغییر داد اما به همون روش هایی که گفتم باهاش حرف بزن. یه مدت هم هیچ چیز نگو یکم بهش احساس آزادی بده وگرنه همش بگی بدتر لج میکنه. 

من خودم روانشناسی خوندم. روانشناس هم بری اول به خودت راهکار میده چون شوهرت بعیده همکاری کنه بیاد. خیلی هم بهش برمیخوره احتمالا اگه بگی بهش...

بعدم که اگه اینطوری تاثیر نداره گفتن به نظرم تو کاغذ یه نامه بنویس براش که حالت جدی تر بگیره و زبان بدن خشمگینت تو نامه مشخص نمیشه. تو حرف زدن نگو تو اینکارو کردی اون کارو کردی بگو من از اینکه اینو میبینم حس منفی میگیرم... وقتی با جملات من شروع میکنی طرف حالت دفاعیش کمتر میشه و قشنگ گوش میکنه چی میگی. یا کلا خانمانه بودنت رو حفظ کن مثلا بگو من به محبتت به مال من بودنت احتیاج دارم عزیزم... اینطوری. 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
2728
نه بنده خدا مشکل اخلاقی نداره پاکه اما سادگیش من رو اذیت می کنه و اینکه طرز رفتار با نامحرم رو نمی د ...

حرفتون کاملا درسته 

وقتی خودشون انقدر روی شما حساسن پس شماهم حق دارید حساس بشید

ولی هردو سعی کنید یه ذره روابط آزاد تری داشته باشید خود اسلام اصلا منع نکرده افراد رو با رعایت حریم ها چرا آدم روابط اجتماعی نداشته باشه خب

ولی من کاملا میفهمم چی میگید هردو طرف باید مثل هم رفتار کنن خب نمیشه که بابت هرچیزی بخوایید پاسخگو باشید

خدای مهربونم میدونم که تو بزرگی و صلاح مارو میخوای من راضی ام به رضای تو هروقت که منو کامل دیدی به من فرزند نیک و صالح بده میدونم که یه روز نوبت منم میشه مادر بشم تو بزرگی و غیرممکن هارو ممکن میکنی پس به من هم نظر کن شکرت خدای مهربونی ها😍‌                                                         رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ🎀🌸
شما جای من نیستید من برام محرم و نامحرم خیلی مهمه الان خودش حق التدریسی معارف درس میده معلم معارفه ...

عزیزم شوهر ایدال توی این دنیای وا مونده پیدا نمیشه منم خیلی آرزوها در مورد شوهر داشتم ولی حالا فهمیدم همش خیالاتی بیش نبود همه می لنگنند.

فقط خدا ❤️❤️❤️
خانما گرگ شدن خواهر... اصلا براشون مهم نیست طرف بچه داره زن داره زندگی داره هیچی... خانما رو نمیشه ...

ممنونم عزیزم از وقتی که گذاشتی

نامه ایده ی خوبیه

اما میدونم عکس العملش چیه جوابی نمیده

تازگی ها فامیلاش رو دعوت کرده بودم دیدم پیش فامیلاش اصلا انگار من رو نمی بینه یا نگاهش به من مثل غریبه هاست بهش توی واتساپ گفتم خیلی ناراحت شدم از این رفتارت گفتم حواست اصلا به من نبود که نتونستم غذا بخورم با بچه رفتم توی اتاق اما جوابی نداد فقط عکس العملش اینه که وقتی من ناراحت میشم کلی میاد سمتم و محبت بهم می کنه بدون هیچ حرفی

ما با عشق ازدواج کردیم اما خب تفاوت فرهنگی رو لحاظ نکردیم گفتیم چون دوتامون هم دانشگاهی هستیم می تونیم کنار بیاییم اما من یا باید کلا بیخیال رفتار شوهرم بشم یا ازش جدا بشم اینطوری فقط می تونم آروم بشم جدا شدن که دو تا بچه رو نابود می کنه حتی دلم برای شوهرم هم میسوزه فقط باید بی خیال بشم و زندگیم رو بکنم البته با انجام تمام وظایف همسری

یاد حرف شوهرم می افتم می گفت توی اون دنیا هم دوست دارم تو مال من باشی

اما من خودم دیگه اون دنیا رو نمی خوام با شوهرم سر کنم بیمه دیگه سه سال هم نیست ازدواج کردم کلی حرص خوردم  

2740
ممنونم عزیزم از وقتی که گذاشتی نامه ایده ی خوبیه اما میدونم عکس العملش چیه جوابی نمیده تازگی ها ف ...

مشخصه همسرت کلا رفتار درست رو نمیتونه تشخیص بده و به قول شما ساده ست. اما قلبش پاکه عزیزم. 

یه مدت بدون هیچ اعتراضی باهاش خوب باش. برو به استقبالش. بدرقه اش کن. براش غذای خوب درست من بگو اینو برات درست کردم. بهش بگو بهت افتخار میکنم. با تو خوشبختم. یه مدت 3 هفته 4 هفته ای. 

حتی اگه چیزی دیدی، حرفی نزن عزیزم که بعدش که نامه دادی حس کنه اون حال خوبی که بهش دادی رو از دست داده. اینطوری تاثیرش بیشتر میشه 👌🏻

مشخصه همسرت کلا رفتار درست رو نمیتونه تشخیص بده و به قول شما ساده ست. اما قلبش پاکه عزیزم.  یه ...

ممنونم عزیزم

حتما دیگه از امروز خدا کمکم کنه میخوام فقط خوش باشم

راستش باردارم ویارام شروع شده وضعیت خودم و خونم خیلی بیریخته 

اما سعی ام رو می کنم فدای محبتت 

بله متاسفانه رفتار درست رو نمی دونه و همیشه می گه دوست ندارم دل کسی رو رنجیده خاطر کنم خیلی اهل سکوته و این مهربونی خیلی از زن ها رو به طمع میندازه 

فقط از خدا خواسته ام خودش همسرم رو تربیت کنه که یه پدر ایده آل برای بچه هام بشه خدای نکرده روزی ترسه که عروسم من رو لعنت کنه به خاطر تربیتی که پسرم شده خیلی نگران این موضوع هستم

ممنونم عزیزم حتما دیگه از امروز خدا کمکم کنه میخوام فقط خوش باشم راستش باردارم ویارام شروع شده وضع ...

عزیزم نگران نباش و با آرامش زندگیتو کن. همسرهای ما خوبن فقط یکم رفتار درست رو بلد نیستن...

نگران بچه هات هم نباش همسر من نماز نمیخونه و روزه هم امسال تازه اولین بار 80درصدس رو گرفت و من خودم معتقدم اما تربیت بچه با مادرش. بچه ی من اگه الان با عقاید متفاوت آشنا نشه و آب دیده نشه بعدا تو اجتماع به نوع بدترش باهاش روبرو میشه و اونوقت نمیدونه باید چیکار کنه... 

یکی از آشناهامون اون شوهرش خیلی اختلاف عقیده دارن در حدی که وقتی خانمه خداست بره حج به جا بذاره شوهره نرفت. یا شوهره فقط بخاطر اینکه ماهواره تماشا کنه میرفت خونه برادرش که زنداداشش هم با تاپ پیشش بود برا خودش مهم نبود اما خانمه خیلی غصه می‌خورد. امااا برای بچه هاش تلاش کرد و الان دوتا پسر داره مومن و به روز عین دسته ی گل. نگران نباش گلم تربیت بچه با مادره. از یه جایی به بعد هم همه چی دست خداست و ما فقط یه اختیار محدودی داریم.فکر کن داری جهاد میکنی عزیزم 💛

عزیزم نگران نباش و با آرامش زندگیتو کن. همسرهای ما خوبن فقط یکم رفتار درست رو بلد نیستن... نگران بچ ...

اینکه گفتم خانمه خواست بره حج شوهره نرفت منظورم بود شوهره حتی به بدرقه اش نرفت...نه که فقط تا مکه نره! گفت من قبول ندارم واسه همین بدرقه نمیکنم... 

اول خواستم بگم سخت نگیر چون هرچی ادمو از چیزی منع کنن حریص تر میشه و حتما بی منظوره اما واقعا مردی که خودش همچین طرز فکری درباره رفتار شما با نامحرم با وجود رعایت خودتون داره واقعا پز از تناقضه

البته راستشو بخوای اکثر مردها تا داستان به نفع خودشونه این ور بومن تا به ضررشون باشه اون ور ( کاری به مسله خاص یا مورد خاصی ندارم توی هر موردی)

عزیزم نگران نباش و با آرامش زندگیتو کن. همسرهای ما خوبن فقط یکم رفتار درست رو بلد نیستن... نگران بچ ...

فدای مهربونیت عزیزم

حتما همین کار رو می کنم

شاید این وسوسه های شیطونه که داره بعضی مسائل رو بزرگ می کنه برام

چشم حتما عمل می کنم

زندگی رو به زحمت ساختیم نمیشه یه شبه خرابش کرد

خدا خودش مراقب مردای زندگیمون باشه 

بازم ازتون ممنونم خدا خیرتون بده