2737
2734
عنوان

احساس عذاب وجدان خیلی اذیتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4166 بازدید | 155 پست
من پسرم  بیخیالش شو هیچ ناراحتی نداره اون پشره هم ناراحت نمیشه خیالت راحت زندگی خودتو بچسب

پشره😅

خدایا حال دل هممون و خوب کن ،خدا جونم هیچ بنده ایت رو محتاج هیچکس نکن   الهی آمین
عزیزم اشتباه کردم دیگ فقط قستم کمک بود همین الانم فهمیدم اشتباهمو 

خوبه که متوجه شدی دیگه هم فکرش نکن بچسب به زندگیت!!!

توالان دربرابر شوهرت مسئولی که دلش نشکنی و اعتمادش جلب کنی

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیامارو نباید نگه میداشتی..منم دوران مجردبم تو گروه های مختلف عضو بودم باخیلی هام در ارتباط.دوتاشونم ...

چ عجیب ک با همسرتون در ارتباطه!

تعجب کردم

این کاربری مال چند تا گل دخترِ😊
ذهنت داره دنبال بهانه ست برای ارتباط  حتی شده به قصد معذرت

نه به خدا من اصلا از همون روز که شوهرم فهمید دیگ اصلا پیام ندادم ولی از یه نفر که (دخترم هست ) شنیدم که همش سراغ منو میگیره خیلی اذیت شدم من ادمیم نیستم که بخوام مخ بزنم یا هر چیزی یه اصطلاح هست که میگه اومدم ثواب کنم کباب شدم برا منم همین شده 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
2728
چ عجیب ک با همسرتون در ارتباطه! تعجب کردم

آره خب رابطه عشق و عاشقی نبوده که..دوستانه بوده تو یه گروه..البته اون آقا هم خیلی فهمیده منتشخصن..من با خانم های اونها هم در ارتباطم.

رو نمایان کردمو یه شهر دستش رابریده😎..کاربری قبلیم به لطف دوستان مبادی آداب ترکیییید🙃😕
نه به خدا من اصلا از همون روز که شوهرم فهمید دیگ اصلا پیام ندادم ولی از یه نفر که (دخترم هست ) شنیدم ...

میدونم چی میگی حس دلسوزی داری بهش

بازم خداروشکر که الحمدلله وگرنه والا بخدا☺😐
یه مربع تو کیبورد هست اول اونو بزن بعد هرکلمه ای ک نوشتیو و کنارش یه خط فاصله بذار ابی میشه

مرسی عزیزم، ولی نتونستم پیدا کنم، کدوم مربع رو میگی

کاش فضولی یه روز خز شه 
2740
اسی احساس میکنم توام ی جورایی عادت کردی بهش یا وابستش شدی ناخودآگاه البته

عادت که اره ولی وابسته نه من شوهرمو میپرستم حاضرم خودم بمیرم ولی اون هیچیش نشه اون اقا پسره هم چون هم سن داداشم بود فقط خواستم کمکش کنم دلسوزی بیجا کردم الان میفهمم خیلی بد کردم هم در حق همون پسر همم شوهرم 

شوهرم خیلی مرده خیلی چون تا حالا حتی یه بارم به روم نیورد و مثل قبل حتی بیشترم دوسم داره این منم که یاد اون روزی که شوهرم فهمیو میفتم و گریم میگیده از حماقت خودم 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
پیامارو نباید نگه میداشتی..منم دوران مجردبم تو گروه های مختلف عضو بودم باخیلی هام در ارتباط.دوتاشونم ...

شوهرم اصلا گوشیمو نگاه نمیکنه حتی الان اون موقعم خواب بود من داشتم از رو پیامش رد میشدم که دیده بود 

خداروشکر چیز خاصی اتفاق نیقتاده گفتم الان‌ میگی پسره عاشقت شده😅اون پسره رو هم بلاک کن،دلسوزی تا حدی ...

اره فهمیدم دلسوزی بیجا کردم اون پسره که بهم پیام نمیده بهم دیگ من خودم بعضی موقع ها روم نمیشه تو چشای شوهرم نگاه کنم 

اره فهمیدم دلسوزی بیجا کردم اون پسره که بهم پیام نمیده بهم دیگ من خودم بعضی موقع ها روم نمیشه تو چشا ...

خودتو اذیت نکن وقتی شوهرت چیزی نگفته یعنی میدونه چقدر پاکی و بهت اعتماد داره

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم که چه...
2706