2737
2739
عنوان

احساس عذاب وجدان خیلی اذیتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4166 بازدید | 155 پست
اگه دوس داشتی تعریف کن عزیزم

یکی خعلی منامیخواس اماشرایط ازدواج نداشت من زیادی براش دلسوزی کردم خعلی طولانیه تعریف کردنش . اما جواب خوبی هامو بابدی داد خعلی زجرم دادن ب معنی واقعی کلمه دورو بودن 

خعلی اذیت شدممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی خعلی منامیخواس اماشرایط ازدواج نداشت من زیادی براش دلسوزی کردم خعلی طولانیه تعریف کردنش . اما جو ...

خدا لعنت کنه آدمای دو رو رو 😑

بازم خداروشکر که الحمدلله وگرنه والا بخدا☺😐
2728
خب این سفر مشهد کی بوده؟ یک سال پیش؟ یا یک ماه بعدش ب اون دختر ک خبر ازش میاره بگو نیاره دیگ

گفتم بهش ولی گوش شنوا نداره سفر مشهدم بعد از چند ماه که ازدواج کردم رفتم تقریبا  شش ماه بعد ازدواجم 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
مرسی عزیزم، ولی نتونستم پیدا کنم، کدوم مربع رو میگی

همون مربع ک وقتی میخای شارژ بگیری ستاره مثلا 140مربع میزنی این(#)منظورمه 

اون گوشه چپ کیبوردت 123هست اونو بزن شاید تو اون صفحه باشع

فدات خانومی

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!