2733
2739
عنوان

احساس عذاب وجدان خیلی اذیتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 4166 بازدید | 155 پست

من اصلا مثل یه خواهر و مثل یه برادر تو جنس مخالف نمیپسندم 

جمله اش حقیقی نیست 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها من شش ماه قبل از اینکه ازدواج کنم تو یه گروه ورزشی بودم که با یه پسر ۱۷ ساله آشنا شدم نه به م ...

برا گفتنش، زیر لفظی میخای؟

خدایا، بہ دادہ و ندادہ و گرفتہ ات شُکر، کہ دادہ ات نعمت، گرفتہ ات امتحان و ندادہ ات حکمت است.
من اصلا مثل یه خواهر و مثل یه برادر تو جنس مخالف نمیپسندم  جمله اش حقیقی نیست

دقبقا.حالا ما زنها شاید بتونیم آبجی طرف باشیم ولی طرف مقابل نمیتونه نگه داره غریضشو

بازم خداروشکر که الحمدلله وگرنه والا بخدا☺😐

اسی زود بگو دیه

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  
2740
همه چی از داداش داداش آبجی آبجی شروع میشه🙄

بعضی وقتا ھم مستقیم میرن سر اصل مطلب

خدایا، بہ دادہ و ندادہ و گرفتہ ات شُکر، کہ دادہ ات نعمت، گرفتہ ات امتحان و ندادہ ات حکمت است.

اولاش خیلی مقاومت میکرد دردودل نمیکرد اما بعدش مثل خواهر شدم براش میخاست فوتبالیست بشه اینقدر براش انگیزه ایجاد کردم که داشت موفق میشد اجی صدام میکرد حتی من فقط قصدم کمک بود که وابسته نباشه به دوستاش اینقد نا امید نباشه تا شش هفت ماه اینجوری گذشت و بیشتر حرف زدیم موفق شدم وابستگیشو کم کنم 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍