2737
2739

شوهرم حسابداری خونده چند تا استخدامی بانک شرکت کرد ولی متاسفانه یا خوشبختانه قبول نشد یه مدت مدیر فروش ی شرکت بزرگ بود چون عشق ریاست و اینا نداره اومد بیرون الان بازاریه پخش مواد غذایی داره چند برابر پزشک درآمد داره خدا روشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوسدارم مهندس باشه قدبلند از مرد چشم رنگی بدم میاد

از مرد سفید پوست خوشم نمیاد 

خوشم نمیاد ترک باشه

همه خواستگارامم ترک هستن چشم رنگی وسفید هستن

همه شغلی خواستگارداستم جز مهندس

پائیزک سابق هستم عضویت اول۹۷/۷/۴
2731

باشه بابا فهمیدیم شما شوهراتون دکتر مهندسن و نظامی .تو ایران غیر از اینا که شغلی نیست اگرم باشه از مریخ اومدن

خدایا دریافته ام کسی که می گوید برایم دعا کن از روی عادت نمیگوید کم آورده است.خدایا دستش را بگیر.چرا که هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.التماس دعا
شوهر ندارم ولی صرفا درامد و ماشینش برام مهم بود  که دوس پسر قبلیم هم درامدش خوب بود هم ماشینش

😑

بعد من طرفداری میکنم از دخترا جلوی پسرا

که دخترا اگه درآمد براشون مهم باشه ماشین مهم نیست

بد بین نباشید بهشون😒

من حلیم رو با نمک میخورم از حلیم شیرین هم متنفرم😁
اینجا منظورتون ایرانه؟ن نیس اینجا دستیاری همون رزیدنتیه دیگه!کجا فلو بودین؟ایران یا خارج؟

آره همونه... خارج از کشور... به همین دلیل یکم با مراحل پزشکی تو ایران نا آشنام 😅🙈

لطفا اکانت پاک شود
2740
چجور تو ۳۰ سالگی فوق تخصص دارید ؟؟؟کار هم کردین؟؟

کار که به عنوان دستیار بله و یکم مراحل و مدارک تو آلمان فرق داره راستش شاید اشتباه ترجمش رو گفتم😬😅

لطفا اکانت پاک شود
اخه نمیدونم واقا چ لذتی داره بعضیا تو همین نی نی سایت هم میخوان الکی هم ک شده خودشونو بالا ببرن،بابا ...

گل گفتی.من که مجردم ولی الان کلا ناامید شدم از زندگی  

خدایا دریافته ام کسی که می گوید برایم دعا کن از روی عادت نمیگوید کم آورده است.خدایا دستش را بگیر.چرا که هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.التماس دعا
همه این شرکتایی ک گفتی به جز مخابرات اصلا شرکت های خوبی نیستن کار کردن توشون مثل بازی با جونه بخاطر ...

نفت کجاش بازی با جونه؟ 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
اونموقع دندون خراب داشتم فک کنم😂شاید باورت نشه ولی شوهرم دهنش همیشه بوی دهن بچه میده مواقعی ک سیر و ...

منم در کل خیلی ارومم ولی اگه یه نفر بیاد که کلی اشنا داشته باشع و دقیقا ویژیگی های همسرتو داشته باشه سنشم زیاد نباشع خوبه، ؟ جواب مثبت ؟

2706