2733
2739
عنوان

به کدامین گناه؟! 😔😭😭😭R. A#💔

322 بازدید | 20 پست

جوانه سربریده با دستان باغبان!!! 

بهارفصل برداشت تو نبود! 😔😔

چقدر شبیهند هلال داس.،باشکل ماه ناتمام آرزوهایت😭💔

این فواره ی گلوی ترد و کودکانه تو، نیست که از دهان فرشته ی سنگیه مسخ شده بر حوض خانه بی بی، حالاسرخ میتراود؟!! 💔😭😭😔😔

#رومینااشرفی

روحت شاد و یادت گرامی🙏😔😔💔💔

توروخدا تمومش کنید

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میخایم ولی نمیتونیم

😔

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بسه....

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          

بابا اینجا مخصوص تاپیکای خاله زنکی مادر شوهر خواهر شوهر وجاری، حس ششم، تعیین جنسیت از روی عکس سونو و ضربان قلبه

اینجور تاپیکا که در مورد مشکلات جامعه هست به طرفه العینی میترکه

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2740
 😢😢😢😢😢

ناوسکم کردنه خوین ارا ای دته 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
آییییییی هموو دی باوکمان دراوردن بو ای دیته😓😓😓😓😓😓😓😓

ایسه معلوم بیه دوس پسری یه کور سنی بیه .یه فیلم نان او تاپیک کورکه قصه کید .نوبت ای جنگ اعصابه دی

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
ایسه معلوم بیه دوس پسری یه کور سنی بیه .یه فیلم نان او تاپیک کورکه قصه کید .نوبت ای جنگ اعصابه دی

ای ویسه😢😢😢😢😢😢😢توشی شر هاتیمه😢😢😢بخوااااا ی سات پیش مرافه م کرد بو اهل سنت ب کاربریکی له نینی سایت

https://harfeto.timefriend.net/16501889289179
ای ویسه😢😢😢😢😢😢😢توشی شر هاتیمه😢😢😢بخوااااا ی سات پیش مرافه م کرد بو اهل سنت ب کاربریکی له نین ...

شر مکه دلکم .اوت دردسر ارات .لغو کاربریت دن دلم ارات تنگ اوت

2706