2737
2734
عنوان

خاطرات بد کودکی‌ که تا الان فراموش نشده و تاثیر گذاشته

| مشاهده متن کامل بحث + 6398 بازدید | 102 پست
توخونه بودم ۹شب تنها از تاریکی میترسیدم یه هو برقا رفت ۷یا ۸سالم بود سکته ی ناقص زدم به خدا چسبیده ب ...

حقت بوده تو😂😂😂😂

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من مامانم مثلا خیر ما رو می خواست! و نا رو خیلی با بقیه مقایسه می کرد مثلا می گفت از دختر خاله ات یاد بگیر یا از فلانی .الانم همین جوریه و به شدت اعتماد به نفس منو نابود کرد.

اون اینکه مامانم شاغل بود و می گفت من نیستم خونه و کسی زنگ زد در رو روی کسی باز نکنین. الانم من همینم‌. مثلا مامور آب و برق بیاد، همسایه بیاد ،پستچی ، تعمیرکار هر پی بیاد اگر کسی خونه نباشه در رو باز نمی کنم. که خیلی وقت هام باعث دردسر شده همین و باهام دعوا کردن اما دست خودم نیس 

خاطره بدی دارم از چرخیدن😑یبار ۵ سالم بود مامانم گفت امروز میخوایم بریم خونه خالت منم خوشحال شدم مثه دیوونه ها دور خودم چرخیدم اما یه لحظه سرم گیج رفت با سر رفتم تو دیوار سرم شکست و یکی از چشام بادمجونی شد😐حالا هر وقت بچه ای رو میبینم میچرخه سریع میرم نگهش میدارم😶

تلاش کن....‌......تلاش کن                                                                                                                 در تاریخ  99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد 
2740

ما با عمه ام همسایه بودیم دختر عمه ام خیلی بدجنس بود همش منو به بهانه های مختلف میزد

یه شب خونشون بودیم بابام ته سیگارش رو داد به من گفت برو بنداز سطل زباله(زیرسیگاری نیاورده بودن)تو حیاط دختر عمه ام اومد چنان سیلی به من زد که اره میخوای سیگار بکشی 

حالا من کلا 5 یا 6 سالم بود

یه بارم مامانم خونشون بود جلو در وایساد نذاشت من برم داخل انقدر گریه کردم که به هق هق افتادم ولی نذاشت برم پیش مامانش

داداششم یکبار تو کوچه کتکم زد دستم شکست

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

بابام تو چهار سالگی مادرمو فجیع کتک زد و داشت دست میکرد تو چشماش که چشماشو در بیاره ..... من نشستم تو یک گوشه اینقدر جیغ زدم که داییم مثل فرشته نجات در شکوند اومد تو ومامانمو نجات داد و اینکه من بعدش لال شدم تا چند ساعت صدام قط شد و میلرزیدم ... معجزه اینجا بود که داییم اصلا ساکن اینجا نبود و  تا شهرشون سه ساعت فاصله بود ولی خدا خواسته اون لحظه اون دقیقه از کنار خونمون رد شه و صدای منو بشنوه تا مامانم کور نشه 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰

یه همبازی داشتیم اسمش امیر مهدی بود.لال نبود اما نمیتونست حرف بزنه دکترا گفته بودن به مرور حرف میزنه.همسایمون داشت یخچالشو میفروخت گذاشته بود تو فرغون که ببره.ما نشسته بودیم تو پیاده رو داشتیم بازی میکردیم امیر مهدی از خونشون اومد رفت از فرغون آویزون شد ما حواسمون به بازی بود یهو فرغون چپ شد یخچال افتاد روش درجا مُرد.خونشون چسبیده به خونه مابود.ما6سالمون بود.من تا1ماه به خودم نیومدم.خون سرش تا40روز از زمین پاک نشد.مامانش شبا تاصبح زار میزد من حالم بدتر میشد

2706