1735
1714
عنوان

وقتي...

224 بازدید | 41 پست

وقتي تمام دنيا دست رد به سينه ت زده، وقتي غمگين و دلشكسته اي، وقتي همون يه اپسيلون اميدت نابود شده، وقتي به معني واقعي كلمه بريدي، وقتي چشمات از زور گريه هاي شبانه ت باز نميشه، وقتي حتي نميدوني اميد چه رنگي ه، وقتي حس ميكني دلشكسته ترين بنده خدايي.. وقتي ميدوني دري كه ميكوبي جوش شده.. وقتي ميدوني همه چيز تموم شده... وقتي ميدوني از محال هم محال تر شده... وقتي خدا رو نميبيني... وقتي خدا و ادم ها و همه دنيا مقابلتن... 

با اهل بیت حرف بزن 

السلام علیک یا صاحب العصر والزمان .رهبر عزیزمون گفت : اسرائیل دولت بدون ملت 😎😎😎😎😎😎😎 ای چسبید 😂😂😎❤❤عاشقتم رهبر عزیزمم .تو عشق و نفس مایی .ان شالله بعد شهادت  سردار ما جوون میدیم تو تنها نمونی .رهبر من اشکات داغونم میکنه 😢😢😢 به حرمت گریه ی تو ،ما برنمیگردیم از راه حقی که تو پرچم دارشی .ارادت ما به شما کورکورانه نیست با مطالعه و علم و اگاهیه .حاج قاسم  گفت :امروز رهبر رو تنها میبینه و خواست که تنهاش نزاریم. به حرمت حضرت پدر (لقبی که دختر سردار به حاجی داده ) مطالعه کنیم و تنها نزاریم مردی که مارو فرزندان خودش میدونه .❤❤❤بیخیال تمام طعنه ها و کنایه ها .سخنرانی های استاد عزیزم ،استاد علی اکبر رائفی پور رو از دست ندین ❤❤❤

😐دیگه باید خودمو مرده فرض کنم

آهای توییکه میخوای پست بذاری ریپلای کنی اول فک کن بعد بنویس شاید یه حرفی بزنی بعد نتونی جم کنی فقط تاپیک نزن برام دعا کنین حواست باشه دری وری ننویسی کسی ازت ناراحت شه خدا فقط دعا های مارو گوش نمیکنه ها😏😏 اگه جوابتو نمیدم نه اینکه زبون ندارم نه دارم خوبشم دارم اما دارم مراعات میکنم بخاطر یکی که اصلا نمیشناسمش یه گناه دیگه برام ثبت نشه خیلی ناراحتی بیا خصوصی برات قرص تجویز کنم وگرنه با تمام این وجود ریپلای کردی دری وری گفتی فقط میتونم برای حالت دعا کنم😏😏چون حالت خیلی بده سلیقه ی همه مثه هم نیست همه تو یه جور محیط بزرگ نشدن و این هم معنی اینو نمیده محیطی که تو بزرگ شدی بهتره مخالفی اوکی حرف می‌زنیم اما با آرامش جنگ نداریم اگه با جنگ میحرفی فقط و فقط یه کلام بدبخت خانوادت و جمله ی آخر لطفا با دقت تاپیکا رو بخون از هر چیز سو استفاده نکن جبهه نگیر مسخره نکن سرکوفت نزن تحقیر نکن همه حق انتخاب دارن حق نداری بجای کسی تصمیم بگیری خیلیا میان اینجا دردو دل پس مواظب حرف زدنت باش که بیشتر زخم نزنی به دلش تامامقصاوت ممنوع تو جای خودتی فقط حق نداری دیگر نو قضاوت کنی تو تو جایگاه اون نبودی

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

وقتی اینجوری پاشو صورتتو بشور و بیخیال دنیا

هیچی و هیچکس ارزش این حجم از درد و غم رو نداره

هیچ چیز

و

هیچ کس    

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ کس را نمیشود با محدود کردن و گیر دادن نگه داشت
1760
دو سال التماس كردم!  احتمالا ميگيد مصلحتي داره. حتما.

التماس نکن درد و دل کن 

دیدی یه دختر چطوری تو اغوش مادر گریه میکنه 

همونجوری با حضرت زهرا با حضرت زینب حرف بزن 

با همون حس 

چون واقعا مادر واقعی حضرت زهراست 

با امام زمان حرف بزن پدر صداشون کن و بگو و بقیه اهل بیت

بی کس و کار نیستی عزیزم 

دلخوری و دلشکسته بازم اغوش پدر و مادر واقعی امن ترین جای دنیاست

السلام علیک یا صاحب العصر والزمان .رهبر عزیزمون گفت : اسرائیل دولت بدون ملت 😎😎😎😎😎😎😎 ای چسبید 😂😂😎❤❤عاشقتم رهبر عزیزمم .تو عشق و نفس مایی .ان شالله بعد شهادت  سردار ما جوون میدیم تو تنها نمونی .رهبر من اشکات داغونم میکنه 😢😢😢 به حرمت گریه ی تو ،ما برنمیگردیم از راه حقی که تو پرچم دارشی .ارادت ما به شما کورکورانه نیست با مطالعه و علم و اگاهیه .حاج قاسم  گفت :امروز رهبر رو تنها میبینه و خواست که تنهاش نزاریم. به حرمت حضرت پدر (لقبی که دختر سردار به حاجی داده ) مطالعه کنیم و تنها نزاریم مردی که مارو فرزندان خودش میدونه .❤❤❤بیخیال تمام طعنه ها و کنایه ها .سخنرانی های استاد عزیزم ،استاد علی اکبر رائفی پور رو از دست ندین ❤❤❤
من...تموم شدم.

خب چرا؟ فضول نيستم اما خب بگو شايد بتونيم با حرفامون آرومت كنيم، الان ميگم اون بنده خدايي كه ميشناسم چه انفاقي براش افتاده ببين تو از اون اوضاع بدتره؟ اگه اوضاعت از اون بدتر بود حق داري اگه نه خدارو شكر كن جاي اون نيستي 

التماس نکن درد و دل کن  دیدی یه دختر چطوری تو اغوش مادر گریه میکنه  همونجوری با حضرت زهر ...

هستم. من خيلي زياد صداشون كردم و حرف زدم و كمك خواستم. 

خوبه كه احساس ميكني داريشون. براي من تموم شده ن.

1665
خب چرا؟ فضول نيستم اما خب بگو شايد بتونيم با حرفامون آرومت كنيم، الان ميگم اون بنده خدايي كه ميشناسم ...

ممنون عزيزم. اروم نميشم. قضاوت ميشم. گوشم پره البته حتي تلخ ترين قضاوت ها حسي بهم نميده، ولي خيلي خسته م واسه نوشتنش... 

مشكل دوستت اميدوارم حل شه

استارتر دقیقا مثل منی منم دیگه امیدی ندارم میخوام خودکشی کنم

منم خیلی وقتها این احساس رو داشتم. ولی الان که از اون روزهای سخت دور شدم میگم شاید حتی اون موقعیت ها هم حکمتی درشون بود که من نمیفهمیدم

منم خیلی وقتها این احساس رو داشتم. ولی الان که از اون روزهای سخت دور شدم میگم شاید حتی اون موقعیت ها ...

دیشب گفتم خدایا قدرت خودکشی بهم بده دیگه توانایی ندارم التماس کنم فقط ناامید شدم 

حکمت غصه خوردن  چی میتونه باشه؟

هستم. من خيلي زياد صداشون كردم و حرف زدم و كمك خواستم.  خوبه كه احساس ميكني داريشون. براي من ت ...

نشدن  عزیز دلم 

خدا و اهل بیت همیشه هستن 

حتی این تاپیکت یه نشونه از طرف خودشونه شاید 

که بهت بگن دختر چرا غمبرگ گرفتی 

نگا کن همه دارن بهت میگن خدا 

و اهل بیت 

و برات ایه ی قران میزارن 

من خیلی خوابم می اومد اتفاقی تاپیکتو دیدم داشتم میخوابیدم 

بقیه هم اسنکه الان تو تاپیکتن 

کار خداست 

خدا داره نگات میکنه و میگه بیا عزیز دلم بیا بنده ی من بیا دلتم شکسته باشه بیا من هستم میبینی داره به وسیله ی کاربرا بهت میگه بیا 

داره صدات میکنه 

برو با خودش حرف بزن با اهل بیت 

مستقیم از خدا بخواه به این ایه نگاه کن

چجوري؟ كاش خدا مثل يه انسان منزلي داشت ميرفتي جلوش و ميگفتي فقط بگو چكار كنم. نگو كه از رگ گردن نزديك تره... من همه جوره اين رگ گردن رو صدا كردم، همه جوره! فقط ميخوام ببينمش ببينم اصلا هست؟ تا حالا شنيده؟

1651