2733
2734
عنوان

رومینا...

616 بازدید | 26 پست

امروز یک خبر تلخ شنیدیم ک بعضی مردا براشون این خبر شیرین بود ....یک عده پست گذاشتن درود بر شرف پدر رومینآ.....یه عده گفتن حقش بوده اما کسی نگفت این دختر از کمبود محبت مردانه ب یک مرد ۳۵ ساله پناه برد....یه عده گفت تقصیر اسلامه و تشیع اما کسی نگفت زن اگر بدکاره هم باشه تا دوتاشاهد در حال عمل زشت..ز.ن.ا نباشه حکمی نداره...مرگ حق دختری بود ک ۱۳ تا بهار رو دیده فقط...واقعا برای رومینا ۱۳ عدد نحسی بود

یه چیز این ماجرا جالب بود . اینایی که پدر رو شماتت میکنن و میگن نذاشت ازدواج کنه , اگر ازدواج کرده بود همه فحش پدر میدادن که چرا دخترت رو شوهر دادی , کودک همسری ؟ وا مصیبتا خخخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
2738
کار رومینا درست نبوده، اما تقصیر تمام و کمال بر گردن خانوادشه، پدرشو باید زنده زنده اتیش زد

هم پدرش رو بايد اعدام كرد

هم اون مردك آشغالي كه ٣ برابر دخترك سن داشت و اغفالش كرده بود

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
دیگه آخه بکشه؟

کار پدر که درست نبود ولی فقط مقصر پدر نیست , ببینید چقدر فشار روی این پدر بوده که دست به چنین کاری زده .

ببینید این پدر رو به چه مرحله ای رسوندن که دست به این کار زد

تو بعضی خانواده ها روابط به شدت محدوده، و پدر هم نقش کمرنگی داره یعنی محبت زیاد نداره،همه دخترا هم اروم نیستن،بعضی ها هم مثل من بشدت کنجکاو و دنبال تجربه کردن هستن

اینو واسه خودم میگم،من ۲۲ سالم ک بود چون هیچ مردی بجز بابام ندیده بودم عاشق سینه چاک یمرد ۴۰ و اندی ساله شدم،البته خداروشکر ک نشد ازدواج کنیم و کار به جاهای باریک نکشید 

ولی یادمه دیدن ویژگی های مردانه،اخلاقای خاصی ک دارن،حتی صدای بمشون بشدت واسم تازگی و جذابیت داشت

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
هم پدرش رو بايد اعدام كرد هم اون مردك آشغالي كه ٣ برابر دخترك سن داشت و اغفالش كرده بود

۱۳ سال زیادم کوچولو نیست، میتونسته مخالفت کنه اخه، باز به من چه من که از جزئیات زندگیش خبر نداستم

بخند! همین الان