2737
2739
عنوان

رومینا...

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 26 پست
کار پدر که درست نبود ولی فقط مقصر پدر نیست , ببینید چقدر فشار روی این پدر بوده که دست به چنین کاری ز ...

والا آدم نگران بچه اش میشه که نکنه کسی اذیتش کنه خاک بر سرش که به خاطر حرف مردم بچه رو سلاخی کرده،و خاک بر سر مدافعین همچین حیوان هایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه چیز این ماجرا جالب بود . اینایی که پدر رو شماتت میکنن و میگن نذاشت ازدواج کنه , اگر ازدواج کرده ب ...

یکی از همسایه هاشون نوشته پدره آروم بوده. انقد اطرافیان رفتن بهش گفتن بی غیرتی ما جات بودیم سرشو میبریدیم و گیر دادن که رفت اینکارو کرد. یعنی ترس از قضاوت مردم و فضولیشون یه درصدی تاثیر داشته. امان از حرف مردم😣

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
۱۳ سال زیادم کوچولو نیست، میتونسته مخالفت کنه اخه، باز به من چه من که از جزئیات زندگیش خبر نداستم

خب پدرش اذيتش ميكرده و اون دختر هم مثل همه ي ما آرزوي زندگي آروم رو داشته

وقتي دختري با پسري كه سن بالا داره، ارتباط برقرار ميكنه، به اين علته كه از پدر خودش محبت و عشق دريافت نكرده

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2731
یکی از همسایه هاشون نوشته پدره آروم بوده. انقد اطرافیان رفتن بهش گفتن بی غیرتی ما جات بودیم سرشو میب ...

جالبه! 

به جاي اينكه پدرش رو به آرامش دعوت كنن، فرياد ( واغيرتا) ميزنن

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
یکی از همسایه هاشون نوشته پدره آروم بوده. انقد اطرافیان رفتن بهش گفتن بی غیرتی ما جات بودیم سرشو میب ...

یه جایی خوندم پدره 36 سالش بود :|

یعنی 1 سال از اون پسره بزرگتر بود :|

این 3 نفر همشون مقصرن ولی مقصر اصلی پدر و مادر این دختر هستن , این دختره واقعا نفهم بوده , آخه کدوم دختر 9-10 ساله ای عاشق مرد 30 ساله میشه و بعدها بهش میگه بابام نمیزاره ازدواج کنیم باید منو فراری بدی . پدر و مادرش باید این دختر الاغ رو زندانی میکردن تا به سن قانونی برسه بعد میذاشتن ازدواج کنه

کجا نوشته؟

تو تل دیدم متن اینستای یکی از همسایه هاشون بوده. مردم اصلا نمیفهمن با حرف چجوری زندگی بقیه رو خاکستر می کنن که

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738
یه جایی خوندم پدره 36 سالش بود :| یعنی 1 سال از اون پسره بزرگتر بود :| این 3 نفر همشون مقصرن ...

ببین اینجا همه یه درصدی مقصرن. مثل زنجیره می مونه که هرکی یه حلقشو تشکیل داده متاسفانه. من خیلی میترسم که راجع به بقیه نظر بدم واقعا امیدوارم کاری نکنم که کسی تصمیم اشتباهی بگیره. خدا کمک کنه موفق باشم

یه جایی خوندم پدره 36 سالش بود :| یعنی 1 سال از اون پسره بزرگتر بود :| این 3 نفر همشون مقصرن ...

دختري كه عشق پدري رو تجربه نكرده، به سمت مردهايي كه همسن پدرش هستن گرايش پيدا ميكنه تا خلا عاطفيشو پركنه

دختري كه عشق پدري رو تجربه نكرده، به سمت مردهايي كه همسن پدرش هستن گرايش پيدا ميكنه تا خلا عاطفيشو پ ...

در ایران ده ها هزار پدر وجود داره که سوء رفتار دارن

اگر قراره دختر هر کدوم از این پدرها بره دنبال یه مرد سن بالای بچه باز بگرده که دیگه هیچی .

در ایران ده ها هزار پدر وجود داره که سوء رفتار دارن اگر قراره دختر هر کدوم از این پدرها بره دنبا ...

خب همشون كه عاقل نيستن

ولي بعضي هاشون احساساتي هستن و زندگي ايده آل رو بعد از ازدواج ميدونن