2733
2739
عنوان

هلن‌قصه‌گو‌اومده‌😂😂بیاین‌اینور‌بازار

| مشاهده متن کامل بحث + 22748 بازدید | 338 پست
ببینم بخونینو بی صدا برین  میام در خونتون خودمو اتیش میزنما     بیاین بشینیم ازش ...

ولی واقعا خدا رو شکر که ترانه خوب شد من برادرشوهرم سرطان خون داشت فوت شد متاسفانه دوماهه😢

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!
اعععع چه خوب تموم شد😍😍😍 دمت گرم اسی جون😘 بازم از این کارا بکن

دیگه توبهههههههههههه  

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یکی دیگم نوشتم تابیکای قبلمه  داستان زندگی نوا  خودم اونو بشخصه خیلی دوست دارم ... ...

اتفاقا اونم تا گذاشتي خوندم

هي به روز رساني ميكردم فوشت ميدادم كه چرا نزاشتي😂

ببینم بخونینو بی صدا برین  میام در خونتون خودمو اتیش میزنما     بیاین بشینیم ازش ...

کیان و مریمم حقشون بود عوضیا😬

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!
2731
دیگه توبهههههههههههه    

نه چراااااا بذار خیلی خوبه 😠

ولی واقعا خدا رو شکر که ترانه خوب شد من برادرشوهرم سرطان خون داشت فوت شد متاسفانه دوماهه😢

وای خدا بیامرزدشون  

سرطان ترانه تو مراحل اولیه مهار شد 

تازه خوش خیمم بود 

احساس می کنم این سرنوشتش بوده که مهرداد سر راهش قرار بگیره

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
اتفاقا اونم تا گذاشتي خوندم هي به روز رساني ميكردم فوشت ميدادم كه چرا نزاشتي😂

من فحش خورم ملسه عب نداره  

کیان و مریمم حقشون بود عوضیا😬

دقیقا 

مریم هیچ وقت کیانو دوست نداشته نمی دونم چجور باش ازدواج کرده 

اخرم که جدا شدن 

کیانم به سزای عملش رسید

2738
وای خدا بیامرزدشون     سرطان ترانه تو مراحل اولیه مهار شد  تازه خوش خیمم بود&nbs ...

ممنون عزیزم آره اونم مراحل اولیه فهمیدیم ولی بدخیم بود ازمایش پیوند مغز استخونم دادن دوتا داداشش صد در صد بهش میخوردن ولی خدا نخواست بمونه

آره خدا رو شکر خوشبخت شد بعدِ اون همه عذاب حقش بود این خوشبختی

دقیقا  مریم هیچ وقت کیانو دوست نداشته نمی دونم چجور باش ازدواج کرده  اخرم که جدا شدن&nbs ...

عوضیای خائن کک به تمبونش بیفته کیان دربدر

تـــــــامـــــامـــــ شــــــــــد؟😐

ییییییییییییییییییییییسسسسسسسسسسس   

دیگه می خواستی چی بشه  

عوضیای خائن کک به تمبونش بیفته کیان دربدر

2706