2733
2734
عنوان

هلن‌قصه‌گو‌اومده‌😂😂بیاین‌اینور‌بازار

| مشاهده متن کامل بحث + 22748 بازدید | 338 پست
😘😗😗 هزیزم‌تاپیکای‌قبلم‌داستان‌زندگی‌نوا‌رو‌گذاشتم

خوشم میاد که چه تبلیغی هم برا داستانات میکنی از هر ده تا پیامت نه تاش دایتان نوا رو هم بخونید تو اون داستان مینا هم داستان نوا وترانه فلان جاست بخونید😂😂😂😂😂😂😂

در کل عالی هستی موفق باشی عزیزکم😘😘

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
از صبح سیرم کرده ..اشتهای غذا ندارم  بابام فک می کنه دارم ناز میکنم     سه روزه ...

عزیزم باورم نمیشه آدم یعنی عمه به این سنگ دلی

خیلی بزرگش کردن 

خوب طرف از یکی خوشش میومده رفتی یکی شبیهشو گرفته

خودمانما صدبار از یه هنرپیشه ای کسی خوششون میادمیرن به خدا میگن یکی شبیه این برامون بفرست

دیگه نفرین داره در حداینمه طرف فلج بشه و واسش ذوق کنن؟؟

حالا اینکه کتک زد زنشو نمیدونست حاملس 

دختره هم کم سرتق نبود خیلی بلبل زبون بود 

کلا از نفرین متنفرم نفرین به آدم برمیگرده

پس خوب بود وقتی سرطان گرفت خانواده دایی بیان بگن خوبت شد بچت داره مبمیره

یا وقتی بابای ترانه مرد باباش بیاد بگه نفرینام گرفتت حال کردم

کلا اخلاق خیلی زشتیه به بدبختی مردم ذوق کردن

خدا گذشتو واسه اینجور وقتا گذاشته

حالم بد شداصلا ازین طرز تفکر بسسسسیار زشت

ممنونم ازت بابت داستانها

سه تاشم با دقت خوندم

جدا از قلمت اخلاقتم تحسین برانگیزه

خوش اخلاق😘🤗

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم باورم نمیشه آدم یعنی عمه به این سنگ دلی خیلی بزرگش کردن  خوب طرف از یکی خوشش میومده رفت ...

خواهش می کنم عزیزم مرسی بابت لطفت😍😘

واقعا به اینجا توجه نکرده بودم من به شخصه

ولی مامان ترانه تعادل نداشت حتی با دستبند دخترشم دعوا داشت آخه.

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
خوشم میاد که چه تبلیغی هم برا داستانات میکنی از هر ده تا پیامت نه تاش دایتان نوا رو هم بخونید تو اون ...

😂😂😂😂😂بده می گم تا اینو می زارم سر گرم شین برا خودتون😂😂😂😂😎

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
2728
من هم از خدا ممنونم مهرداد رو سر راه ترانه قرار داد گفتی غیبت کنیم میگم به نظر من چون ترانه روح بزر ...

اره چون بعضی جاها مجبورم شغلا و اسما رو عوض کنم داستانام کپی هم میشن😂😂

خیلی خوب بود هلن جوون ممنون بابت وقتی که گذاشتی

خواهش می کنم عزیزم

چقد تايپيكاتو ديد زدم تا اينو پيدا كنم ممنون فعلا اينو اوني كه تو پر بازديداس رو خوندم 😍

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2738
چقد تايپيكاتو ديد زدم تا اينو پيدا كنم ممنون فعلا اينو اوني كه تو پر بازديداس رو خوندم 😍