2733
2734
عنوان

اعصابم ازرفتارام باشوهرم خرابه..

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 80 پست
دخترت پیشه کی میمونه خب چرا وقتی میدونستی دوست نداره باهاش ازدواج کردی

پیشه خودم

نمیدونستم بعدا از رفتاراشو خیانتاش فهمیدم

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
خیلی نامرده ولی نمیدونم چرا دوسش دارم انگارمهره مار داره لعنتی

دوستش نداری

چون اون مقصر بوده بهت فشار میاد،اگه قرار بود تو  پایان دهنده باشی مطمئنا الان اون میفتاد دنبال تو،و  تو بی توجهی میکردی

خدایا از گناهانم بگذر... همانگونه که از آرزوهایم گذشتی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه هنوز دوسش داری و دلت پیشش مطمئن باش بعد طلاق امکان داره هم پشیمون بشی هم افسرده یکم دیگه صبر کن ...

سخته یروزمتنفره متنفرمیشم یروز عاشق عاشق

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
اون فقط میکه تو بدی من خوب بودم پس برگرد

پس خودخواه هم هست توروخداگولشونخورسعی کن طلاق بگیری اگرم دلت راضی نیس بریدپیش مشاورازش تعهدبگیریکاری کن بفهمه دوباره غلط زیادی کنه نبایدروبودنت حساب کنه ولی درکل پیشنهاد میدم طلاقتوحتمابگیری الان جوونی این نشدیکی دیگه یااصلاازدواج نمیکنی قوت داری کارمیکنیومستقل میشی ولی وقتی سنت بالاتربره کارت سخت ترمیشه

2728
پیشه خودم نمیدونستم بعدا از رفتاراشو خیانتاش فهمیدم

الان درچه مرحله از طلاقید بنظرمن یکم صب کنی بهتر

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍
پس خودخواه هم هست توروخداگولشونخورسعی کن طلاق بگیری اگرم دلت راضی نیس بریدپیش مشاورازش تعهدبگیریکاری ...

مرسی از راهنماییت😍😘😘😘

میشه عکسشو بزاری؟؟؟

حذف کردم عکساشو چون عکساشو میبنم دلم تنگ میشه

2738
الان درچه مرحله از طلاقید بنظرمن یکم صب کنی بهتر

فعلا مهریه ام 

واسه طلاق درخواست ندادم منتظرم به اون فشاربیادبگه بیاتوافقی

سخته یروزمتنفره متنفرمیشم یروز عاشق عاشق

من نمیدونم مشکلتون چیه که میخواین جدا بشین

اگر مشکلی هست مثل اعتیاد خیانت یا چیزایی مثل این ها سعی کن فقط به بدی هایی که شوهرت داشته دائما فکر کنی و کوچکترین خاطره خوبی سعی کن به یادت نیاد تا کم کم از ذهنت پاک بشه ...

ولی اگر مشکلتون قابل حل شدن به زندگیتون ادامه بده چون کامل گنجایش این داری که زندگیتون بسازی

فقط میگم امیدوارم بهترینها رو خدا جلوی راحت بذاره 

فداتم عزیزم همچنین❤❤

من نمیدونم مشکلتون چیه که میخواین جدا بشین اگر مشکلی هست مثل اعتیاد خیانت یا چیزایی مثل این ها سعی ...

مرسی از راهنماییت❤❤❤

ن اون اصلا ی کلمه ابرازپشیمونی نمیکنه تاببخشمش تامیادتوپش پرترمیشه

برین بهش خاک برسرو....با اون خواهر افعی چیز کن...

یه صلوات واسه خانه دارشدن همه جوان ها.سلامتی همه بچه ها.پول داری همه ایرانیا  
برین بهش خاک برسرو....با اون خواهر افعی چیز کن...

خخخخ

2706