2733
2734
عنوان

اعصابم ازرفتارام باشوهرم خرابه..

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 80 پست

وای چه دردناک زندگیت اخ چرا مگه قبل ازدواج دوتاتون عاشق نیودید

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍
عادت کردی شاید بنظرم ب خودتتتت خیلییی برس و جذاب و هات تر شو تا پشیمون شه

قیافم خوبه هم قدم هم قیافه هم اندامم به خودمم میرس اما چه فایده دلی که عاشق یکی دیگه باشه کسه دیگه ایو نمیبینه

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب پس فطرت...

واقعا منم حسرت مرد خوش زبون و بدون دست بزن رو میکشم...

متاسفانه شوهر من هم دست بزن داره،هم بد دهنه، هم عصبی...

من دوست ندارم برگردم خونه پدرم، وگرنه تاالان صدبار طلاق میگرفتم...

خدایا از گناهانم بگذر... همانگونه که از آرزوهایم گذشتی...
2728
ن اون اصلا ی کلمه ابرازپشیمونی نمیکنه تاببخشمش تامیادتوپش پرترمیشه

خب وقتی صدات میکرد وایمیستادی

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍
قیافم خوبه هم قدم هم قیافه هم اندامم به خودمم میرس اما چه فایده دلی که عاشق یکی دیگه باشه کسه دیگه ا ...

اره عزیزم بحثه لیاقته 

هرچه زود تر مستقل شو و فراموشش کن کلا

خب میگی دوست نداره پس بیخیالش خواهرفقط خیلی واسه طلاق عجله نکن اگه بازم خواست بهت نزدیک شه ازش فراذن ...

اون فقط میکه تو بدی من خوب بودم پس برگرد

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2738
اونم دوستت داره چون هم تو دادگاه میگی صدات زده هم زنگ زده بهت .....موقعی که بهش زنگ زدی شاید صدای گو ...

اخه جواب پیامم نداد

وای چه دردناک زندگیت اخ چرا مگه قبل ازدواج دوتاتون عاشق نیودید

ن 

عجب پس فطرت... واقعا منم حسرت مرد خوش زبون و بدون دست بزن رو میکشم... متاسفانه شوهر من هم دست بزن ...

خیلی نامرده ولی نمیدونم چرا دوسش دارم انگارمهره مار داره لعنتی

خب وقتی صدات میکرد وایمیستادی

مامانم بودش گفتم الان جرو بحثشون میشه

ن 

دخترت پیشه کی میمونه خب چرا وقتی میدونستی دوست نداره باهاش ازدواج کردی

وای توروخدابهش فک نکن یجورگفتی دوسش داری فکرکردم آدمه ولش کنه مردک عوضیووووو

بقران انگار مهره مار داره وقتی نمیبینمش خوبم ولی میبینمش اصن عجیب جذبش میشم 

2706