2733
2734
عنوان

اعصابم ازرفتارام باشوهرم خرابه..

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 80 پست

ببین عزیزم  شما دوستش نداری   وابسته شدی  بابا چند سال کنار هر جک و جونوری باشی وابسته میشی اینکه دیگه ادمه  تاپیکاتو خوندم  این ادم اصلا ارزش نداره 

عزیزی که امضامو میخونی لطفااا  برا آرامش و دلخوشیم دعا کن ❤️ممنونم 

دارم از دستت دیونه میشم    اون متنتو که از قبل کپی بود خوندم  فشارم رفته بالا    بنداز دور مرتیکه عوضیو تو جلسات دادگاه محلش نزارر  تورو خدا روز اخرم بعد امضای طلاق بهش بگو حیف من که با تو وحشی بیشعور بی خانواده بی شخصیت  بد ترکیب چند وقت هم خونه بودم یه تفم بنداز تو روش این ادمه اخه  اه اعصابم خورد شد   برا خودت ارزش قاعل باش 

عزیزی که امضامو میخونی لطفااا  برا آرامش و دلخوشیم دعا کن ❤️ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دارم از دستت دیونه میشم    اون متنتو که از قبل کپی بود خوندم  فشارم رفته بالا   ...

درست میگی بقران من انقدر واسه خودم ارزش قائل نبودم که وضعم شد این الانم بازم بااین همه نامردی آدم نشدم

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2728
میری جلسات دادگاه حسابی تیپ بزن ارایش کن خودتو خوشحال نشون بده   تا بمیره از عصبانیت

خخخخ اتفاقافقط همین یکارو میکنم

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁