2737
2739
عنوان

آدمای با گذشت و دل پاک و صبور تشریف بیارید!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 55 پست
نه ذره ای پشیمون نیست...

ببين

چيزي ك دست خودت نيستو كوبيده تو سرت

بنظرت لايق بخششه؟؟؟

اون شخص كيع؟؟اگه ادم نزديكيه و مجبوري ك هيچ

واي اگه بودونبودش مهم نيست لايق بخشش نيست

واگذار کن به خدا نفرین نکن

بنظرت آدمی رو ک ظلم کرده ب خدا واگذار کردن راه نجاتشه؟یا عقاب؟

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا میتونم از‌ش دوری میکنم شاید نتونم ببخشم اما دیگه بهش فکر نمی کنم و پیش خودم واگویه نمیکنم یعنی خودش خیالش سایه اش همه چیزش رو از زندگیم محو میکنم تا روانم در آرامش باشه البته من خودم رو زیاد آدم باگذشت و خوبی نمی بینم سعی میکنم به کسی آسیب نزنم ولی خوب انسان جایزالخطا هست

ببين چيزي ك دست خودت نيستو كوبيده تو سرت بنظرت لايق بخششه؟؟؟ اون شخص كيع؟؟اگه ادم نزديكيه و مجبور ...

خیییییلی براش بودم اما درست تو لحظه ای ک عزادار بچم بودم دوباره بهم نازا گفت......

فامیله....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2731

من در دلم میبخشم ومیدونم گردش روزگار گرده ومطمئنا سر خودش هم میاد کینه نمیکنم ک خودم عذاب بکشم میسپارمش بخدا بلکه خدای منم ببخشتش و رابطه امو باهمچین اشخاصی به طور کامل قطع میکنم 

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
کردم.... اما گفتن من حسودم چون بچه دار نمیشم و حرفاشون کاملا عادی بوده...

اهان خب اینا جز همون درصدای خیلی نفهمن.الان بگی هوا تاریکه میگن نه الان داره شفق میزنه روشنه تو علمشو نداری

پس کلا ول کن و قطع ارتباط کاااااااامل

بسپار به خدا

وقتی یه سگ جلو شما پارس میکنه شما واینمیسی جلوش پارس کنی(جسارتا)میگی چخه و رد میشی

ولشوووون کن

رفیقم بود 

اره خیلیابدترازایناسرم اوردن ولی بخشیدمشون توام ببخش عزیزم

دوستای مهربونم لطفاواسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین انشالله به تمام خواسته هاتون برسیدوهمیشه دلتون شادولبتون خندون باشه  
2740
بنظرت آدمی رو ک ظلم کرده ب خدا واگذار کردن راه نجاتشه؟یا عقاب؟

من خودم واگذار کردم بخدا،خودش جوابش داد،من یادم رفته بود اون شخص چیکار کرده خدا یادش نرفته بود

شما گناه و ظلم نکن،آدم بدزبون لعن شده تو قرآن،قطعا با این زبون تلخ خودشو به نابودی میکشونه

خیییییلی براش بودم اما درست تو لحظه ای ک عزادار بچم بودم دوباره بهم نازا گفت...... فامیله....

بسپارش ب خدا

من اينو تو زندگيم ديدم

كسايي ك مسخرم كردنو سپردم ب خدا و طبيعت

عوض كاراشونو ميبينن نترس

و ازش دوري كنو اجازه نده بهت بي احترامي كنه

بزن دهنش اگه تكرار كرد

اینایی که میگن میبخشم ... گفتنش اسونه من تیکه کتایه زیاد خوردم نه واسه بچه دار نشدن واسه چیزای دیگه حقمه و خدااز حق الناس نمیگذره منم نمگیذرم و این دنیا که هیچ باخداست ولی اون دنیا دست میکنم توحلقش و میدمش دست خدا 

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

من همسرم خانوادش بهم بدی کردن

بعضی وقتا جیغ میزدم گریه میکردم از شدت دردو ناراحتی 

لبم به نفرین باز نمیشد

ففط میگفتم خدایا می شنوی؟؟اگه یک روزی من یادم رفت تو یادت نره اگه من یادم رفت تو اشکامو یادت نره اگه من یادم رفت تو آه کشیدنامو دردامو یادت نره چون فقط تو خوب میدونی من چیکار کردم براشونو ندیدن چیکار کردن در حقم 

ایمان دارم میشه

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
نمیبخشم اما یه سوال ؟؟؟ از نبخشیدن اون چی ب من میرسه وقتی ی خدایی بالاسر هست که خیلی عادل  یع ...

یعنی تک تک  اشکام خدا دیده و جبران می‌کنه ؟!

ی روز بهم گفت گربه در خونتون بیار بزرگ کن تو هم بچه پیدا کردی اون روز حس کردم قلبم از وسط دو نیم. شده بخدا تا حالا اونقدر معنایی شکستن قلب درک نکرده بودم.......اما بعید میدونم خدا جوابشو بده

2706