2733
2739
عنوان

آدمای با گذشت و دل پاک و صبور تشریف بیارید!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 55 پست
[QUOTE=138405477]من برات از ته دلم با تموم وجودم وقتی رفتم حرم دعا میخونم برای مادر شدنت نماز میخونم ...

یک حسی تو وجودم میگه همین امسال همین اتفاقا میفته مامان مهربون و البتهههه لاکچری🤩

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
من برات از ته دلم با تموم وجودم وقتی رفتم حرم دعا میخونم برای مادر شدنت نماز میخونم❤❤❤...اون زن از د ...

ی روز خیلی دلم گرفته بود قرآن باز کردم اولین آیه اش این بود ما تو را به پسری دانا بشارت می دهیم...........

ی نور امید انداخت تو دلم.....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک حسی تو وجودم میگه همین امسال همین اتفاقا میفته مامان مهربون و البتهههه لاکچری🤩

خدا کنه.....

حتما خبرت میکنم....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2731
انشالله بزودی به حاجتت میرسی🙏🙏

ان شاالله

ی روز خیلی دلم گرفته بود قرآن باز کردم اولین آیه اش این بود ما تو را به پسری دانا بشارت می دهیم..... ...

انگاری تو باید اینو به من میگفتی تا بهت اینو بگم

من به فال با قران بیششششش از حد اعتقاد دارم چون به عینه دیدممم این اتفاق برام افتاد خدا خودش شاهده یک درصد ک هیچ یک صدم درصد فکرشو نمیکردم ولی تو فال با قرانم چیزی اومد ک شک داشتم ولی سه ماه بود یا ۵ ماه اتفاق افتاد خیلی زودم انجام شد

پس اون حس وجودیم به قطعیت رسید ک امسال مامان میشی به خودش قسم ❤

چقدر برات خوشحال شدم

انگاری خواهرمی اینطوری حس خوب اومد تو وجودم

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
خدا کنه..... حتما خبرت میکنم....

من با کمال اشتیاق  منتظرم ❤❤❤

براتم درخواست میفرستم ک گمم نکنی

انگاری تو باید اینو به من میگفتی تا بهت اینو بگم من به فال با قران بیششششش از حد اعتقاد دارم چون به ...

واقعا شمام هم معتقدی؟!

من خودمم ب حرفی ک قرآن میزنم اعتقاد دارم همینجوری تو دلم داشتم میگفتم آخرش ک چی ....یعنی من بچه دار نمیشم ؟!و.....قرآن باز کردم بخونم این آیه اومد امیدوارم خدا دلممو آروم کنه چون از ذات و دلم باخبره ......

همینکه صدای خنده بچمو بشنوم بلکه التیامی بشه بر اون پیکری بی جونی ک  گذاشتن رو پاهام گفتن پسرته....از خدا می‌خوام برام جبران کنه و هییییییییچ مادریو جای من قرار نده ک بچه سالمه تا لحظه آخر جون کندن تو وجودش تکون بخوره......

2740
واقعا شمام هم معتقدی؟! من خودمم ب حرفی ک قرآن میزنم اعتقاد دارم همینجوری تو دلم داشتم میگفتم آخرش ک ...

خیلی خیلی زیاد اعتقاد دارم وقتی با دل شکسته اینکارو کنی قطعا اون چیزی ک میاد واقعیته

خیلی خیلی زیاد اعتقاد دارم وقتی با دل شکسته اینکارو کنی قطعا اون چیزی ک میاد واقعیته

ان شاالله 

خدا بهت اون چیزایی رو بده ک جز درباور خدا در باور هیییییچکس نمیگنجههههه

ان شاالله  خدا بهت اون چیزایی رو بده ک جز درباور خدا در باور هیییییچکس نمیگنجههههه

همینطور برای تو مامان اینده خیییییلی نزدیک ❤