2737
2734

ب شخصی ک بارها بهتون تیکه و کنایه نازایی زده 

و چندین بار دروغ گفته و بدون اینکه ازش سوال کنید سرتون کلاه گذاشته 

یا جلوی همه چندین بار مسخرتون کرده

و تو سخت ترین شرایط زندگی کنارتون نبوده ک هیچ بازم کلی کنایه و تیکه زده...

در ظاهر خودشو دوست نشون داده اما در باطن یه رقیب سخت بوده

آیا شما حاضرید این فرد رو ببخشید؟!

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه چیزی رو حایی خوندم که وقتی بعضی ادما سمی هستن یعنی مملو از جریانات منفی و بد 

بهتره اززندگیت پاکشون کنی کلا کنارشون بزاری 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2728
اگه بدونم پشيمونه اره ولي اگه ادامه بده هرگز چون تيكه بدي انداخته مخصوصا نازاييتو بزنه تو سرت بلكه ...

نه ذره ای پشیمون نیست...

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2740

من انقدر سادم که طرفم بکشتم هم یبار ناله کنه پیشم میبخشمش تازه دلم براش میسوزونم

ولی خوب دیگ رابطمو باهاش ادامه نمیدم ینی به ۱ درصد میرسونم

یکیش شوهرم واگذارش کردم به خدا

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
ببخش و قطع ارتباط اما اگه نفهمه.یبار همه چیو شفاف کن و دوزاریشو بنداز که تو هم حالیت بوده

کردم....

اما گفتن من حسودم چون بچه دار نمیشم و حرفاشون کاملا عادی بوده...

نمیبخشم

اما یه سوال ؟؟؟ از نبخشیدن اون چی ب من میرسه وقتی ی خدایی بالاسر هست که خیلی عادل 

یعنی ب هرکی بخندی بدی کنی مسخره کنی تعنه و تیکه بندازی ب همین وقت اذان قسم نمیمیره تا سرش بیاد با چشم دیدم 

نمیبهشمش اما اعصاب و وقتمم حرومش نمیکنم هروقت چیزی گفت خونسرد باش 

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
2706