2733
2739
عنوان

هفت خان رستم پشت سر گزاشتم😐💔

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 65 پست
سلام گل احوالت💜

قربانت روم عالی

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چن سالتونه 😄😂😁 ببخشید دارم از فضولی میمیرم 😂😙

هیفده سالمه گل😁😂🌸

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
2728
من دوتا کوچولوترم 😄😄😄😂😁😍😍😎

ای ژونم سلامت باشی😙💜😂

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
یو تو 😂😂🏵🏵🌸🌷🌷😙😙😙

Woow درود ویژه عامون برتو باد😂😌😎💜

2740
Woow درود ویژه عامون برتو باد😂😌😎💜

هم اکنون پیش کاهن اعظم شهر تبس عامون بزرگ دارم درس پس میدم😄😄😄😂😂😂😂😁😉😉😊😊

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂
هم اکنون پیش کاهن اعظم شهر تبس عامون بزرگ دارم درس پس میدم😄😄😄😂😂😂😂😁😉😉😊😊

اوه شت😂💔 جمله خیلی سنگینی بود یک ساعت تنفس اعلام میکنم)):😂

اوه شت😂💔 جمله خیلی سنگینی بود یک ساعت تنفس اعلام میکنم)):😂

خودمم باورم نمیشه 😄😄😂😂 

فک کنم روی عامون بزرگ رو سفید کردم 😂😂😁😊😉

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂
خودمم باورم نمیشه 😄😄😂😂  فک کنم روی عامون بزرگ رو سفید کردم 😂😂😁😊😉

خدایان مصر از تو راضی اند😂😌

از این پس تو جزوی از کاهنان معبد اخناتون خواهی شد😎💔😌😂

وای خدایاااااا منم کاهن شدم 😂😂 به کوری چشم یوزارسیف 😄😄

دیدی چ افتخاری نصیبت شد

مدرسه رو ول کن بیا معبد خودمان درس بخان😂😂

2706