2703
2553
عنوان

هفت خان رستم پشت سر گزاشتم😐💔

780 بازدید | 65 پست

سلام و درود خدایان بر همتون😐💋

یه مدت هی نبودم نی نی سایت دوباره اومدم

اونم به هزار مکافات||||=

فک کنین یه حساب کاربری زدم چن دیقه پیش به همین اسم نفرین عامون همون لحظه ترکوندش تعلیقش کردن

عاخه به کدامین گناه😐💔💋 ن پستی ن تاپیکی ی دفه تعلیق))):

خلاصه سلام😕💜

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑

سلام صدسلام

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

نفرین عامون؟ عجب اسم باحالی🤦🏻‍♀️🤣🤣

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست؟ رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پای هرز علف های باغ کال پرست.....     تو تاپیک های کنکور تگم کنین خوشحال میشم کمکتون کنم!  مهشادم،دختر زیباروی شاد. از اسمم یاد گرفتم همیشه شاد باشم=)   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

سالام ستون

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
چند دقیقه پیش کاربری زدی فوراً ترکید؟

نه نترکید منظورم تعلیق شد نه پستی نه تاپیکی هیچی اصن یهو تعلیق||=💜

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
2714
درود عامون بر تو😕😆

مرسی درود خدایان مصر برتو😂🌸

راستی اسم کاربریت خیلی خوبه☺💜

نفرین عامون؟ عجب اسم باحالی🤦🏻‍♀️🤣🤣

چشات باحال میبینن گل😁💜

مرسی درود خدایان مصر برتو😂🌸 راستی اسم کاربریت خیلی خوبه☺💜

من عاشق مصر و عجایبشم😄

فدای شما عزیزم تو اوج عصبانیت انتخابش کردم🙈😅

لطفا ظاهر هلو باطن لولو نباشیم😁تحمل شنیدن نظر مخالف رو نداری؟ ی نفس آروم بکش
من عاشق مصر و عجایبشم😄 فدای شما عزیزم تو اوج عصبانیت انتخابش کردم🙈😅

منم همینطور لطف داری اسم باحالیه و حرف دل خودمه😆💜

2706