2737
2734
عنوان

هفت خان رستم پشت سر گزاشتم😐💔

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 65 پست
من نمیخام کچل کنم 😄😄😂😂😂

نه نمیزارم کچل کنی من پارتیتم تو معبد باهاشون حرف میزنم کنار بیان😂😎

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پس آدرس بده بیام 😄😄

باید بیای کنعان معبدم اونجاس😁😂

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑

مردم کنعان خدایان مصر را نخواهند پرستید زیرا پدر یوزارسیف انجاست😂😂😊

باس معبدتو میبردی تو مصر 😄😍😂😂

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂
2731
مردم کنعان خدایان مصر را نخواهند پرستید زیرا پدر یوزارسیف انجاست😂😂😊 باس معبدتو میبردی تو مصر ...

وای راست میگی معلوم خوب پیگیر سریال بودی😂

هم اکنون از مقام خویش استعفا خاهم داد😶😂

با دوچرخه چه قد راهه 😄😂😂😁 من دارم راه میفتم بیام 😄

تا تو با دوچرخه  بیای منو کاهنانم مومیایی شدیم رفته😞😂

2740
وای راست میگی معلوم خوب پیگیر سریال بودی😂 هم اکنون از مقام خویش استعفا خاهم داد😶😂

نه بابا تفننی نگا میکردم 😄😄😊😁

حالا که داری استعفا میدی یگو منو بزارن جات 😄😄😎

ولی ان معبد دیگر بدون کاهن بزرگ مصر عامون شکوه و جلال سابق را نخواهد داشت زین پس مورد خشم خدایان مصر واقع خواهیم شد😄😄😂😂😁😊

تا تو با دوچرخه  بیای منو کاهنانم مومیایی شدیم رفته😞😂

باشه پس با هواپیما رو اهرام ثلاثه فرود میام بیا استقبالم😂😂😊😄😄

نه بابا تفننی نگا میکردم 😄😄😊😁 حالا که داری استعفا میدی یگو منو بزارن جات 😄😄😎 ولی ا ...

اوه قلبم اندکی اب انگور گاز دار بیاورید از حال رفتم😂💔💔😞

روحیه عامون خدشه دار میشود))):😂😂

منم الکی میدیدمش😂😂💜

شاید نفرین یوسف گرفتت

راس میگی شاید برای شما نیز اتفاق بیفتد😂

باشه پس با هواپیما رو اهرام ثلاثه فرود میام بیا استقبالم😂😂😊😄😄

وواوو چه لاکچری😂

راس میگی شاید برای شما نیز اتفاق بیفتد😂

فک کنم اتفاق افتاده از دیشب میخوام بخوابم نمیتونم پسرم نذاشت ما بخوابیم خودش خوابید شوهرمم نخوابید صبح ساعت شش هم رفت سر کار شب ساعت نه میاد حالا شب که میاد حسابی به خدمتمون میرسه😁😁

روزگار چه زم اخوی چه زم اجوری استاره بخت مونه بردی به کوری  🖤💔
فک کنم اتفاق افتاده از دیشب میخوام بخوابم نمیتونم پسرم نذاشت ما بخوابیم خودش خوابید شوهرمم نخوابید ص ...

😅😂والا منم کل شبو بیخابم فقط ظهر یکم استراحت میکنم دیگ یه سره چشام بازه

2706