2737
2734
عنوان

هفت خان رستم پشت سر گزاشتم😐💔

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 65 پست
سلام گل احوالت💜

قربانت روم عالی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چن سالتونه 😄😂😁 ببخشید دارم از فضولی میمیرم 😂😙

هیفده سالمه گل😁😂🌸

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
2731
من دوتا کوچولوترم 😄😄😄😂😁😍😍😎

ای ژونم سلامت باشی😙💜😂

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
یو تو 😂😂🏵🏵🌸🌷🌷😙😙😙

Woow درود ویژه عامون برتو باد😂😌😎💜

2738
Woow درود ویژه عامون برتو باد😂😌😎💜

هم اکنون پیش کاهن اعظم شهر تبس عامون بزرگ دارم درس پس میدم😄😄😄😂😂😂😂😁😉😉😊😊

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂
هم اکنون پیش کاهن اعظم شهر تبس عامون بزرگ دارم درس پس میدم😄😄😄😂😂😂😂😁😉😉😊😊

اوه شت😂💔 جمله خیلی سنگینی بود یک ساعت تنفس اعلام میکنم)):😂

اوه شت😂💔 جمله خیلی سنگینی بود یک ساعت تنفس اعلام میکنم)):😂

خودمم باورم نمیشه 😄😄😂😂 

فک کنم روی عامون بزرگ رو سفید کردم 😂😂😁😊😉

اگه داستان زندگیمو فیلم کنم 😏 تو پیام بازرگانی وسطشم نیستی 👎😎😏😂
خودمم باورم نمیشه 😄😄😂😂  فک کنم روی عامون بزرگ رو سفید کردم 😂😂😁😊😉

خدایان مصر از تو راضی اند😂😌

از این پس تو جزوی از کاهنان معبد اخناتون خواهی شد😎💔😌😂

وای خدایاااااا منم کاهن شدم 😂😂 به کوری چشم یوزارسیف 😄😄

دیدی چ افتخاری نصیبت شد

مدرسه رو ول کن بیا معبد خودمان درس بخان😂😂

2706