2733
2739

اکثرا همه میگن میخوای بارداری شی اصلا به دوا درمون و داروگیاهی نیس

باید بزنی به بیخیالی و استرس نداشته باشی

خیلیا گفتن چند ماه یا چندسال انواع روشا و داروها مث سیاه دونه و عسل ،گرده نخل و ....

رو امتحان کرده بودن ولی نتیجه نگرفتن تااینکه یه ماه همه چیزو ول کردن و بیخیال شدن

من فقط شوهرم کمی اسپرمش ضعیفه

ولی خودم عکس رنگی و ذخیره تخمدان و سونو دادم

تنبلی هم ندارم الحمدلله

حالا هرچییییی تواین نی نی سایت بودو نوشتم از انواع داروها تا ورزش و لاغری و ....

زدم رو یخچال

مثلا هرروز سیاه دونه و عسل هرشب دم کرده رازیانه

شوهرم قرص جوشان و ویتامین E و نمیدونم فلان سوره رو بخونیم،نادعلی ختم کنیم،صلوات و استغفارو...

اما الان این سری اومدیم مسافرت و هییچ کدومو رعایت نمیتونیم کنیم یادمون میره این چیزمیزارو بخوریم

یه کمم اضافه وزن دارم

حالا بگیید اصلا اون ماه  که باردار شدید ازاین چیزا میخوردید یا روشی انجام میدادید؟

چه جووووری بزنم خودمو به بیخیالی هی میگم ای بابا من که هیچی نمیخورم

البته یه کم گرمی رو رعایت میکنم

هرروز یه لیوان شیر میخورم با سه شیره و سویق سنجد

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼

مگه چند وقت انتظاری

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

سلام من بعد ۵ سال انتظار اول لطف و خواست خدا وبعد با دارو گیاهی باردار شدم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلت خوشه بابا من و شوهرم مشکلی نداریم به خدا من به شصت پامم نیس ولی نمیشه که نمیشه که نمیشه 

خسته ام

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2731
چه داروهایی؟خونگی رفتی یا طبیب سنتی مطب دار؟!!😂

من با نسخه خودم پیچ خخخخ

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
مگه چند وقت انتظاری

۷ ماه

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼
2740

من برا دوی منتظر بودم ک یبار هم iui نا موفق داشتم،و دیگ قصدم ivf بود و داشتم اطلاعات در مورد قبل و بعد ivf جمع میکردم ک گفتم ی نسخه داد و گیاهی استفاده کنم ک همون ماه اول بار اول باردار شدم خداروشکر ولی این ماه ک نتیجه داد خییییییلی بیخیال بودم

عزیزم من از خودم بگم من تقریبا ۸.۹ ماه شد تا باردار شدم دوتا دکترم رفتم تازه ایقد ناراحت بودم فکرش بودم هر برج میگفتم اینا علائم بارداریه ..برجی که حامله شدم اصلن نمیدونسم یعنی مثل ایکه خدا یادم برده بود اصلن منی که بچه بچه از دهنم نمیفتاد اصلن یه درصدم بهش فکر نکرده بودم وبعدن یهویی فهمیدم و خوشحال شدم بعد درمورد اینا که میخوری عزیزم فقط اگه داروی دکتر بهت داده اونا رو بخور چون عزیزم اینا که میگی همش گرمه و باعث میشه نطفه یا نگیره از گرمی زیاد یا اگرم گرفت نفهمیده خدای نکرده یه چیش بشه ..لاغریم ربطی نداره من قبل بارداری قدم ۱۷۱ هس وزنم ۷۵ بود نمیدونستم تو بارداری رژیم گرفته بودم تا ۶۸ تا البته خداروشکر دکتر گفت مشکلی نداره بچه ولی بدنم کمی ضعیف شده

۷ ماه

بیخیال بابا خودت ک سالمی .چه فکری تو مغزته آخه جور میشه.شوهرت دارو میخوره

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
سلام من بعد ۵ سال انتظار اول لطف و خواست خدا وبعد با دارو گیاهی باردار شدم

امضااات😍😍

بیخیال بابا خودت ک سالمی .چه فکری تو مغزته آخه جور میشه.شوهرت دارو میخوره

نهههه

گفتم این ماه قبل تخمک گذاریم برم دکتر منتها اومدم مسافرت و دیگه نمیییشه

فقط امیدم اینه کیت بگیرم

عزیزم من از خودم بگم من تقریبا ۸.۹ ماه شد تا باردار شدم دوتا دکترم رفتم تازه ایقد ناراحت بودم فکرش ب ...

منو شما فک کنم زایمانمون تقریبا باهم بیفته