2737
2739
عنوان

🔴🔴🔴باردارا و اقدامیا ،درمورد بی خیال شدنتون برای بارداری بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 72 پست
میخوام این ماه برم دوتا دکتر رفتم اصلا به خدا دنبال پولن هنوز از شرایطم نگفتم گفتن آی وی اف حتمااا ...

دقیفا فقط گه زیادی میخورن .نمیزارن ادم حرف بزنه مشکلشو بگه .والا من دیگه نمیرم دکتر خدا خودش بهم بچه میده مطمعنم

خیلی ببخشیدا که این سوالو میپرسم ..پریاتون منظمه ؟ ..آخه من خودم منظم بودم بعد از اینکه جلوگیریم و و ...

من فوق منظم خداروشکر خداروشکر

حتی همیشه هم دوروز قبلش لک میبینم

)وباعث میشه بی بی چک نگیرم چون خودش علامت پریودیه😂😂😂)

اما این ماه و یه چند ماه قبل ، یه روز افتاد جلو ولی بازم منظمه

گفتم این ماه کیت بذارم

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هفته قبل یعنی ۷ هفته رفتم عزیزم ☺️

مبارکا،ایشالا صحیح و سالم بیاد بغلت

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
من این ماه لتروزول خوردم با امپول بیخیاااال بیخیااااال شدم دیگه برام مهم نبود بی بی مثبت شده شبم ...

مبااارکه😍😍

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼
2728
شوهرت عمل نکرده؟

نه سونو و آز داد واریکوسل هم نداشت ولی مورفولوژیش یه درصد کمتر از حداقلشه

2740
تا لحظه ای که استرس داشته باشی و همیجور فکرش باشی نمیدونم چرا ولی اونموقعه باردار نمیشی  

حرف دکتر خودم

استرس مثل قرص جلوگیری میمونه

من یکسال با استرس خودمو نابود کردم

💙 آریای من 💙
نه سونو و آز داد واریکوسل هم نداشت ولی مورفولوژیش یه درصد کمتر از حداقلشه

خب ۱درصد .عمل کنه میگن حل میشه که؟

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
از اسم کاربریتون گفتم .دکترتون کیه میشه بهم معرفی کنین

دکترم خودشم این ماه امید نداشت

چون فقط یه دونه فولیکول داشتم

برام hmg نوشت ک ماه بعدش بزنم

منم امپول هارو خریدم و ب فکر این ک پس نمیشم این ماه

منتظر پریود شدن ک برم hmg هارو بزنم

ک بی بی زدم و...😍😍😍

💙 آریای من 💙