2733
2739
عنوان

🔴🔴🔴باردارا و اقدامیا ،درمورد بی خیال شدنتون برای بارداری بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 72 پست
امضااات😍😍

ایشالا قسمتت بشه

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
۷ ماه

تا یکسال دوسال اصلن دنبال دکترم نرو عزیزم ...تقریبا من خیلیا دیدم از وقتی جلوگیریشون ول کردن ۷.۸ ماه گذشته تا باردار شدن ..بعد یه سوال شخصی میتونم ازت بپرسم در همین مورد ؟ میخام کمکت کنم ☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من از خودم بگم من تقریبا ۸.۹ ماه شد تا باردار شدم دوتا دکترم رفتم تازه ایقد ناراحت بودم فکرش ب ...

واای من اصلااااا قبل اقدام قبل موعدام درد سینه نداشتم الان دوسه ماهه اونم اضافه شده

حالا اکثرامیگن بیخیال شو

بعضیام میگن از قدرت تلقین و نیروی جذب استفاده کن

یه خانومی میگفتم روزی ۱۰ بار بگو من باردارم

و میشی😐توکارگاه قدرت تلقین

حالا نمیدونم 

میسپرمش به خدا بعدم از کیت استفاده میکنم ببینم خدا چی میخواد

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼
2731
تا یکسال دوسال اصلن دنبال دکترم نرو عزیزم ...تقریبا من خیلیا دیدم از وقتی جلوگیریشون ول کردن ۷.۸ ماه ...

بفرما عزیز😊

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼
واای من اصلااااا قبل اقدام قبل موعدام درد سینه نداشتم الان دوسه ماهه اونم اضافه شده حالا اکثرامی ...

فقط و فقط چند ماه رو چنان بیخال شو که انگار اصلن مهم نیست باردار بشی یا نه تا خدا خودش بهت بده عزیزم

منم ۸ ماهه منتظرم اچ سی جی زدم مردم و زنده شدم از عوارضش و ضخامته رحمم شد ۱۵ و نیم خدارو شکر پری شدم دیگه کار به کورتاژ نرسید .دکتر گفت نباید اینجور میشدی زیاد هورمون به تخمدانات فشار اورده گفت ظاهرا مشکله تو با ۵ تا کلومیفن حله .چون سه تا فولی ۲۲ ۲۰ ۱۵ داشتم گفت شوهرت بیاد واسه ازمایش

چند هفته ای شما 😍😍من رفتم ۸ هفته 😍

ن شما جلوتری پس من فک کنم ۵ هفته،شما چند هفتتون بود ک رفتین سونو قلب؟من هجدهم میرم سونو قلب ب امید خدا

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
2740
فقط و فقط چند ماه رو چنان بیخال شو که انگار اصلن مهم نیست باردار بشی یا نه تا خدا خودش بهت بده عزیزم

ممنون

اما همش نگرانم دارو بخورم یانه

اخه ادمم شروع میکنه به خوردن منظم مثلا فولیک اسید 

و سیاهدونه و عسل(اینو دکتر رژیمم گفت بخور)

خود به خود یادش میوفته و هی فکر میکنه این ماه میشه یانه

بفرما عزیز😊

خیلی ببخشیدا که این سوالو میپرسم ..پریاتون منظمه ؟ ..آخه من خودم منظم بودم بعد از اینکه جلوگیریم و ول کردم به شدت عقب میفتاد مثلا ۲۰ روز اینا چندماه  شده بود مامانم همش میگفت اینا نشونه اینه که به زودی باردار میشی خواهرمم همینجور بود 

منم ۸ ماهه منتظرم اچ سی جی زدم مردم و زنده شدم از عوارضش و ضخامته رحمم شد ۱۵ و نیم خدارو شکر پری شدم ...

میخوام این ماه برم

دوتا دکتر رفتم اصلا به خدا دنبال پولن

هنوز از شرایطم نگفتم گفتن آی وی اف حتمااااا

اخه من هم سنم کمه هم هنوز یه سال نشده اقدامم

میخوام این ماه برم دوتا دکتر رفتم اصلا به خدا دنبال پولن هنوز از شرایطم نگفتم گفتن آی وی اف حتمااا ...

شوهرت عمل نکرده؟

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
من این ماه لتروزول خوردم با امپول بیخیاااال بیخیااااال شدم دیگه برام مهم نبود بی بی مثبت شده شبم ...

مبارک باشه عزیزم وقتی بیبی مثبته پس بارداری صددرصد و با خیال راحت برو ازمایش😘