2737
2734
عنوان

دعوا با شوهر همراه کتک

| مشاهده متن کامل بحث + 34618 بازدید | 569 پست
برم مشاوره؟یا دادگاه و شکایت کنم؟کدوم راه کمک میکنه ک این رفتارشا بذاره کنار؟

دادگاه و شکایت رو برای این میخوای بری که بترسونیش که توقع داره با این کار رفتارشو بزاره کنار؟ داری اشتباه میکنی مردا نمیترسن بدتر پرو میشن ...معلومه که ۵۰/۵۰ هستی تو تصمیمت مشاور خیلی کمک میکنه درست تصمیم بگیری که بعد گذشت زمان از تصمیمت پشیمون نشی این مهمه

میاد .....روزااااای خوب  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین نمیگم بمون و بساز و بسوز... 

فقط میگم یه لحظه فقط یه لحظه به بچت فکر کن،چه آسیبی میخوره،الان عصبانی هستی بذار یکم آروم بشی بعد فکر کن،همه ما خانوما تو زندگیمون بحث و دعوا و درگیری داریم ولی میسازیم به امید زندگی بهتر.... 

من خودمم یه دختر دارم خودمم 21 سالمه و تو زندگیم سختی کشیدم ولی تحمل کردم خودم چون خانواده ندارم میدونم خیلی سخته بی کسی... 

زندگی بالا و پایین زیاد داره،سعی کن تو اوضاع بدی ک شوهرت داره آرومش کنی بشین باهاش حرف بزن یا اگ نمیذاره صحبت کنی یه نامه بنویس محترمانه و عاشقانه حرفای دلتو بزن.... 

اون بچه الان از خودتون واجب تره آینده داره هر کاری میکنید اول به بچت فکر کن..... 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

نذار حرمت بین تون شکست بشه نذار کار تا مرحله ی کتک پیش بره زنا معمولا غر می زنن و جواب میدن خودمم حرص ام بگیره دلم می خواد چهار تیکه حرف بزنم که دلم خنک بشه ولی همیشه این وقت ها وقتی اون حمله می کنه شما سکوت کن و بدتر اعصابش رو تحریک نکن تا خطر بگذره باید قلق این شوهر عصبی رو یاد بگیری وگرنه تهدید و دادگاه و پزشک قانونی و .... اینا رو مرد جماعت زیاد اثر نداره قلق بیشتر جواب میده قلق زندگیت رو سعی کن به دست بیاری 

2731

من بودم قطعا از خونه پرتش میکردم بیرون

ی لگدم وسط پاش میزدم حساب کار بیاد دستش

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
با وجودی دائمی بودن کتکاش چرا بچه دار شدی؟ سرزنشت نمیکنم اما نمیفهممت

الان میگه ناخواسته بود

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738

هیچ  مردی حق توهین و کتک کاری نداره.حتی اگه زنش بدترین کار دنیا را انجام داده باشه. نمیدونم بچه ت پسره یا دختر. ولی بابا نداشتن صدهزار بار شرف داره به یه بابایی که جلوچشمت مامانتو بی ارزش میکنه. اثری که توی روان و اینده بچه ت میذاره وحشتناکه. اگه بچه تو دوست داری و خودتو دوست داری نسوز و نساز. یا درستش کن یا رهاش کن. 

همین الن هر چی دستته بزار زمین برو یه لگد حواله چیزش کن مرتیکه    

دهنت سرویس😂😂

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

یعنی چی بعضیا میگن عصبانیش نکن ⁦☹️⁩یعنی کل هنرتون اینه شوهراتونو عصبانی نکنید که کتکتون نزنن مگه جنگله چرا حق کتک زدن رو به مردا میدین عصبانی هم بشه این حقو نداره به هیچ وجه. خانوم شما هم یا مشکلتو حل کن یابه این جنگه پایان بدی بهتره بچت این پدر مادر  جنگجو و این زندگی که چه عرض کنم این میدون جنگو نمیخواد

ببین استارتر

من اصلا اون مثلا خانومایی که میگن شوهرتو عصبی نکن تا کتکت نزنه رو نمی فهمم

یعنی خداروشکر که نمی فهممشون

واقعا براشون متاسفم

هیچ انسانی هیییییییییییییییچ انسانی حق زدن حتی یه سگ رو نداره چه برسه زنش!!!!!!!!!!!!!

و اما شما 

استارتر چطور تونستی با این اخلاق شوهرت ازش بچه دار شی؟

امثال شما چطو یهوووووو بعد زایمان یاد اخلاق بد شوهر می افتین؟!

نگو یهو باردار شدی که .....

شما اون بچه رو به دنیا آوردی الانم باید بری پیش مشاور و بهترین تصمیم رو بگیری چون طلاق از زندگی پرتنش برا بچه بهتره!!!! 

ولی ببین مشاور چی می گه

به هر حال تو مسئولی مادر!!!!!!

یعنی چی بعضیا میگن عصبانیش نکن ⁦☹️⁩یعنی کل هنرتون اینه شوهراتونو عصبانی نکنید که کتکتون نزنن مگه جنگ ...

فقط اونی که گفته زندگی همینه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2706