2737
2739
عنوان

سلام دوستان اطراف شما کسی بوده که بلوغ زود رس داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1992 بازدید | 153 پست
من دکتر بهم پیشنهاد داد آمپولو ولی اصلا راضی نشدم بزنم ترسیدم روند طبیعی بدنش بهم بخوره و مشکلات دیگ ...

الان حتی ال آرژنین من میترسم بهش بدم

حتی یه آنتی هیستامین یه فایده داره ۱۰۰۰ تا عوارض

دیگه اینا که حای خود دارن

🖤 
نه دختر من اصلا اصلا هیچی نمیدونه اصلا طیف اوتیسمه و کلا درکی از جنسیت نداره آرزوشه یه روز دکتر شه ...

ای جانممممم الان پریود شده دخترتون یا فقط علائم رو داره؟ من سه ماه پیش که رفتم دکتر غدد اینقدر استرس داشتم که نگو حالم ید بود ولی الان که داره قد میکشه خدا رو هزار مرتبه شکر خیلی حال روحیم بهتر شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من 12استفاده کردم ولی دختر خالم36تااستفاده کرد والان هم اصلا مشکلی نداره

ما انقدر درگیری و گرفتاری داریم فقط بلوغ زودرس رو کم داشتیم😂

پیترسم دارویی بهش بدم که از همینی هم که هستیم بشیم

🖤 
الان حتی ال آرژنین من میترسم بهش بدم حتی یه آنتی هیستامین یه فایده داره ۱۰۰۰ تا عوارض دیگه اینا که ...

نه ال آرژنین رو بده با خیال راحت فقط ممکنه یکم مشکلات گوارشی اوایلش پیش بیاره ولی فکر میکنم واقعا تاثیر داره 

2731
ای جانممممم الان پریود شده دخترتون یا فقط علائم رو داره؟ من سه ماه پیش که رفتم دکتر غدد اینقدر استرس ...

گفتم که بالاتر

نه کلاس سومه قدش خوبه تا سر شونه ی منه اما دقیق نمیدونم چقدره

اما دکتر گفت الان که فقط بعضی علایم رو داره وقت داره بذار روند رشد طبیعی رو طی کنه

🖤 
مرداد ۹۰ امسال داره سوم میخونه

بچه ها بهت بگم ۹۰ درصدشون تو سن دبستان پریود میشن دیگ مث قدیم نیست. پارسال شاگرد مدرسه ما دوم بود شد . من خودم شاکردام ۱۰ سالشون هم نشده جلسه ای ک با مادرا میذارم بیشترشون میگن راجع ب بلوغ بچه ها باهاشون حرف بزن. میبینم بچه هاشون میبرن تخت نطر دکتر غدد تا قد بکشه. و اینم بهت بگم اونا جای دختر منن اغلب علایم دیگ بلوغ رو بچه ی زیر ۱۰ سال داره من میبنم. و بعضی مادرا همیشه میگن خصوصی با بچه مون صحبت کن این کارو کنه یا مثلا سوتین بزنه. سن بلوغ پایین امده اصلا جای نگرانی نداره خواهرمن، فقط برای قدش حتما زیر نظر دکتر باش. بعدم بچه های الان رو با خودمون مقایسه نکن اینا خیلی بیشتر و بهتر از اون موقع ما میفهمن و خیلی دغدشون بلوغ نیست چون مادرا اگاه تر بااین مساله برخورد میکنن خدا گل دخترتون حفظ،کنه موفق باشی ❤🎀

2738
گفتم که بالاتر نه کلاس سومه قدش خوبه تا سر شونه ی منه اما دقیق نمیدونم چقدره اما دکتر گفت الان که ...

اره حواسم نبود 

دختر منم تا سرشونه منه من خودم ۱۶۳ ام پدرش ۱۸۲ 

نظر دکتری که همیشه میبرمش همینه که تو روند طبیعیش خلل وارد نکنیم دکتر غدد هم‌میگه فعلا دارو میدیم ببینیم چه قدر قد میکشه

ممنون عزیزم از دلداریت 😘😘😘😘 دیدم شما قد کشیدی خیلی امیدوار شدم خدا کنه دختر منم بالای ۱۶۰ بشه بد ...

فدات شم عزیزم.... توکل ب خدا و پیگیری شما ایشالا قدشون رشد میکنه در پناه خدا باشی❤

بچه ها بهت بگم ۹۰ درصدشون تو سن دبستان پریود میشن دیگ مث قدیم نیست. پارسال شاگرد مدرسه ما دوم بود شد ...

ممنون از راهنمایی تون 

اگر تهران هستید و دکتر غدد میشناسید ممنون میشم معرفی کنید

انا الی ربنا راغبون. ما دل به سوی پروردگارمان نهادیم 
2706