2733
2734

دخترم هنوز ۸ سالش تموم نشده پریود شده

یعنی فکرشو بکن هنوز سنش به جشن تکلیف نرسیده ان وقت پریود بشه چه جوری یاد بدم غسل کنه  اصلا هنگم 

میشه دکتر برد با دارو عقب انداخت؟

چکار کنم اصلا هنگم امسال مهر ماه تازه میره کلاس سوم 

باید صبر کنم تا سه شنبه تا ببرمش دکتر

شما نطراتتون رو بگید

انا الی ربنا راغبون. ما دل به سوی پروردگارمان نهادیم 

این سن که طبیعیه بازم بعضیا میشن

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

قد هیکلش چطوره ایا جای گرمسیر زندگی میکنین

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من اون موقع که ابتدایی بودم اما کلاس چهارم یکی مانتوش خونی شد ولی من نمیدونستم چیه 🙄🙄🙄

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2738

ببرش دکتر

البته بعضیام لک میبینن بعد چند سال بعدش پریود میشن

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706