2737
2734
عنوان

چله دعای یستشیر به نیت ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 7436 بازدید | 614 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

💞امن یجیبُ المضطر اذا دعا و یکشف السوء💞

💐روز 34ختم ، دو شنبه 9 تیر  💐

به نیت آقا رضا ی عزیز

امیدوارم که ازدواج عالی و موفق به همراه سلامتی و خوشبختی داشته باشید به زودی زود .🤲

این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.
2731

💐روز ۳۵ختم ، سه شنبه ۱۰ تیر  💐

به نیت زهرا جان (نازیممممم)

امیدوارم که ازدواج عالی و موفق به همراه سلامتی و خوشبختی داشته باشید به زودی زود .🤲

2740

💐روز ۳۶ختم ، چهار شنبه ۱۱ تیر  💐

به نیت کاربر(پریدریاpre)

استارتر لطفا به نیت من و دوستم بخون 

انشالله همه جوونا حاجت روا بشن

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
استارتر لطفا به نیت من و دوستم بخون  انشالله همه جوونا حاجت روا بشن

عزیزم چله بود . چند رو  دیگش بیشتر نمونده . 

عزیزم چله بود . چند رو  دیگش بیشتر نمونده .

ممنون  یعنی نمیشه بخونی ؟

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
ممنون  یعنی نمیشه بخونی ؟

عزیزم . من خودم دو تا چله برداشتم . اینجا هر کس توی چله شرکت میکنه خودشم میخونه. البته براتون دعا میکنم انشالله که به حاجت دلتون برسید. حتما دعاتون میکنم و یکی اضافه واستون میخونم. 

عزیزم . من خودم دو تا چله برداشتم . اینجا هر کس توی چله شرکت میکنه خودشم میخونه. البته براتون دعا می ...

اهان خودم باید بخونم  فکر کردم شما میخونین  من این دعارو دارم چطوری و با چه کیفیتی بخونم؟

2706