2733
2739
عنوان

چله دعای یستشیر به نیت ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 7423 بازدید | 614 پست
اهان خودم باید بخونم  فکر کردم شما میخونین  من این دعارو دارم چطوری و با چه کیفیتی بخونم؟

۴۰ روز باید بخونی. 

این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.

💞امن یجیبُ المضطر اذا دعا و یکشف السوء💞

💐روز ۳۷ختم ، پنج شنبه ۱۲ تیر  💐

به نیت مائده جان( خواهر نازیممممم)

امیدوارم که ازدواج عالی و موفق به همراه سلامتی و خوشبختی داشته باشید به زودی زود .🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

💐روز ۳۸ختم ، جمعه ۱۳ تیر  💐

به نیت آقا مجید ( برادر نازی)

امیدوارم که ازدواج عالی و موفق به همراه سلامتی و خوشبختی داشته باشید به زودی زود .🤲

2731

💐روز ۳۹ختم ، شنبه ۱۴تیر  💐

به نیت شکیلا جان

💞امن یجیبُ المضطر اذا دعا و یکشف السوء💞 💐روز ۳۹ختم ، شنبه ۱۴تیر  💐 به نیت شکیلا جان امید ...

خیلی ممنونم عزیزم الهی آمین

ان شالله همه جوونا خصوصا افراد شرکت کننده تو چله خوشبخت بشن 

💐روز ۴۰ختم ،یک  شنبه ۱۵تیر  💐

به نیت زهرا جان کاربر(000zahra000),و دوستان دیگمون کاربرsogolyyyy، نرگس  ، مرجان ، طاهره و کاربر sol67, اردیبهشتی جان ، akhlaqi,coyness, خانم جان . بعضی از دوستان نتونستن توی چله باشن و التماس دعا داشتن . برای همشون

ازدواج عالی و موفق به همراه سلامتی و خوشبختی آرزو میکنم . به زودی زود .💐💐

زهرا جان منو حلال کن عزیزم.

خدایا برای همه عزیزان خیر و خوبی و سلامتی و خوشبختی و ازدواج موفق میخوام . خدایاااا هیچ کس رو ناامید از درگاهت برنگردون .

آمین یا رب العالمین🤲

رسول خدا(ص)فرمودن : وَ مَنْ لَمْ یَشْکُرِ النّاسَ لَمْ یَشْکُرِاللهَ ؛کسی که از انسان ها تشکر نکند از خدا تشکر نکرده است.اول از همه از نوشین جانم خیلی خیلی ممنونم که این چله رو برپا کردن من یکی که خیلی حسی خوبی گرفتم از این چله    امیدوارم که همه عزیزان به مراد دلشون برسن الهی امین .   بازم از تک تک دوستان ممنونم که وقت گداشین  برای منو خواهرم دایی رضام دعا کردین  

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی ما رستگار 
2738

نوشین‌جان خیلی ممنونیم از اینکه این چند وقت زحمت کشیدید و وقت گذاشتید که جمع بشیم و در حق همدیگه دعا کنیم😘انشالله خدا بهترین‌ها رو برات رقم بزنه😍.... به امید خدا دوستامون یکی یکی بیان اینجا خبر خوشبختی‌شونو بدن😍😍😍

چه سخت است...خندان نگه‌داشتن لب‌ها در اوج گریستن قلب...و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی....
نوشین‌جان خیلی ممنونیم از اینکه این چند وقت زحمت کشیدید و وقت گذاشتید که جمع بشیم و در حق همدیگه دعا ...

خواهش میکنم عزیزای دلم ، ان شالله که به زودی همه با خبر ازدواج بیان . 

💞💐

سلام خانمای گل

انشالله که از همگی قبول باشه و حاجتروا شین اونم از نوع عالی و بهترینش،هر چی حال خوبه تقدیم شما باشه دوستای گلم💕💕💕

نوشین خانم از شمام ممنونم و امیدوارم تنتون سلامت باشه و دلتون گرم❤❤❤

دوستان گلم چله دعای توسل داریم . اگه دوست دارید بهم درخواست بدید تا لینک گروه تلگرام بدم بهتون . هنوز تکمیل نیست .