2737
2734
عنوان

چله دعای یستشیر به نیت ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 7423 بازدید | 614 پست
 عزیزم من چهار شنبه رو فراموش کردم یهو ذیدم ساعت یک و نیم شبه . چه کنم ؟؟؟؟

نمیدونم قبوله یا نه، ولی قضاشو بجا بیار ، ان شالله خدا قبول کنه

این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.

ارزو میکنم هرچه صفای دل.سلامتی تن.لبخندشاد.عشق پاک .واجابت دعاست ازان شما مهربانان باشه ابجی لیلا انشاالله هرچه زودتر به مراد دلت برسی 

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی ما رستگار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارزو میکنم هرچه صفای دل.سلامتی تن.لبخندشاد.عشق پاک .واجابت دعاست ازان شما مهربانان باشه ابجی لیلا ان ...

ممنونم از دعای قشنگتون عزیزم نمیدونید چقدر به دلم نشست و چه حس خوبی بهم دادین،الهی که خود خدا همیشه در کنارتون باشه و لحظه ای احساس نیاز نکنید  بهترینا رو برات میخوام   

2728

💞حاجت روا باشید همگی.

💐روز دهم ختم ، جمعه ۱۶ خرداد ، برای ازداوج عالی به همراه سلامتی و خوشبختی برای مهدیه جان  دعا میخونیم. 💐

این دستهای خالی و ساده دخیلتان، ما را ب رسم رفاقت دعا کنید.
2740

دعا میکنم مرغ امین بیاید وبر ارزوهایت امین بگوید دلواپسی در خیالتان نماند وارام باشید ابجی مهدیه انشالله به تموم ارزوهایت برسی الهی امین ماهم خوندیم (رضا خدیجه فاطمه)

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی ما رستگار 
دعا میکنم مرغ امین بیاید وبر ارزوهایت امین بگوید دلواپسی در خیالتان نماند وارام باشید ابجی مهدیه انش ...

ممنون ازدعای قشنگت عزیزدلم خیلی حس خوبی بهم داد😍😍😍

بخند که جهانبا اندوه تو دگرگون نمیشود..💙

سخته؟طولانیه؟من دیروز یس را شروع کردم،کسی از این دعا نتیجه دیده ؟

اگر بخام بخونم ب نیت جذب عشقم میخونمش و اگرم ازدواج با اون برام خیریت نیست و نشد انشالله ب زودی زود ادم خودم سر راهم قرار بگیره

سلام عزیزم من از نیت خودم کاملا نا امیدم اما برای دوستان میخونم انشالا حاجت روا شن کسی نشونه ای ندیده؟

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪
منم میخوام فقط ایکاش مثلا گروه تلگرامی بود که هرروز اعلام کنیم که خوندیم اینجوری دیگه یادمون نمیره ی ...

جای من ادامه میدی عزیزم ؟

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪