2733
2734

تورو خدا کمکم کنید.رزق و روزی و کار پیشرفتم بسته شده .با اینکه نه ساله یکی رو دوست دارم بختم بسته شده نمیتونیم ازدواج کنیم هم من هم خواهر برادرم همش اتفاق و دعوا میشه تو خونمون نونمون کارمون حلاله کار خیر هم بابام میکنه و هم خودم ولی هیچ خیلی ناراحتم نمیدونم چیکار کنم داره ۲۹ سالم میشه 

دنیا با وجود خانواده و خدا و عشقم قشنگه   

حکمتش نیست ،امتحان 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تلقین نکن بابا شرایط ازدواج سخته برا بیشتر آدما همینه بعدشم سنت اونقدر هم که بالا نیس خب الان همه تحصیل میکنن سنا یه خورده بالاتره

خداحافظ👋🏻     ■به نی نی یار گفتم یه جوری بترکونه که دیگ هیچوقت برنگردم😇💫🤍
2731
تلقین نکن بابا شرایط ازدواج سخته برا بیشتر آدما همینه بعدشم سنت اونقدر هم که بالا نیس خب الان همه تح ...

عزیزم من از بیست سالگی میخوایم همو بخدا شرایط میدونم سخته منم برادر دارم من درک میکنم توقع چیز زیادی ندارم ولی نمیشه هر موقعه میخواد بیاد خاستگاری یه اتفاقی میفته یا برا اون یا من

2740
من به بسته شدن بخت اعتقادی ندارم ؛ چون خدا همه مو جودات رو زوج آفریده مگه میشه کسی زوجی نداشته باشه ...

عزیزم من شنیدم و دیدم تو اقوام چون اقوامم اهل جادو جنبل هستن شنیدم بخت بستن و واقعا دیدم ولی ما رفت و امدی نداریم با کسی.ولی از هر کی بپرسی واقعیت داره 

ببخشیدا ولی تازه یادت افتاده

ن عزیزم من تازه با نی نی سایت اشنا شدم نت سرچ کزدم دیدم عضو شدم .والا انقد گشتم میترسم چند بار ازم سو استفاده شد گفتن یه زنی بهم شماره دادن پول فرستادم هیچ بدرد نگفت یه مشت حرف زد ک خودم میدوتستم 

از دوست یا فامیلاتون ادرس یا شماره بگیر به غریبه ها اعتماد نکن

سر جریان زمین ها پدری بابام باهاشون خوب نیستیم دختر عموم ک فوت شده بود تو خونه ما مراسم گرفتن اون یکی دختر عموم و عمه ام بهم گفتن و داشتن میرفتن پیش مرده من ترسیدم گفتن برا دعا میخوان برن و سبی هست .من نرفتم بعدش من دختر خونه بودم تا دوسال پیش سر در نموردم تو بچگی بودم و کارا خونه میکردم الان بدتر شده زندگی و واقعا خسته شدم سنم داره میره بالا 

عزیزم یه چیزی بهت میگم رد خور نداره اینکه میگی خونتون دعواست و اینا و شرایطتو گفتی عبادت توی خونتونو زیاد کن قرآن بخون نماز بخون ذکر بگو هم بهت ارامش میده هم تاثیر مثبت میزاره باور کن تاثیر مثبتشو میبینی شک ندارم انشاله همه گره هاتونم باز کن 

عزیزم یه چیزی بهت میگم رد خور نداره اینکه میگی خونتون دعواست و اینا و شرایطتو گفتی عبادت توی خونتونو ...

باش ولی مادرم مذهبیه انجام میده بخدا .ولی الان یکی هم گفت صد ایه قران بخون و ذکر استخفرالله بگو درست میشه انجام میدم کلی مطمئنم یکی دعا درست کزده ک بنطرم طرف خانواده پدرم هستن .یا کسی چشم داره ب زندگیمون دنباله پدرم هستن 

عزیزم یه چیزی بهت میگم رد خور نداره اینکه میگی خونتون دعواست و اینا و شرایطتو گفتی عبادت توی خونتونو ...

آخه دختر عموم خودش رفته تو کار سر کتاب و خواهرش ک چهل و پنج سالگه مجرده پدرم قبل مادرم خاستگارش بود ک منصرف شد مادرمو گرفت گفت اونا اهل سحر و جادو بودن من نخواستم 

.

2706