2752
2734
من سی سالمه هیچوقت به چنین چیزی فکر نمیکنم . همه چی هر وقت خدا بخواد پیش میاد. مثلا 6 سال بیکار بودم ...

عزیزم فکر نکردی حتما مهم نبوده برات ولی ن من ک نه ساله عاشق یک نفرم و اونم صدبرابر عاشق تره و میخوایم بهم برسیم تمیشه .ن من ک ده مللییون وام گرفتم تا کار کنم پول دربیارم و هنوز نشده رفتم کلاس یه نفر قسم خورزد عالی بهم یاد بده دروغگو از اب درمود و همه پولم رفت .واقعا  سخته ولی اتفاقات خوبم هست نمیگم نیست ناشکر نیستم ولی نمیدونم چرا هر گااری میکنم موفق نمیشم سعی و تلاش نیکنم ولی همینجایی ک هستم هستم.اصلا پیشرفت نداره 

دنیا با وجود خانواده و خدا و عشقم قشنگه   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من اعتقاددارم خاهرشوهرم 28سالش بودرفتیم پیش ملاگف بختشوبستن.شوهرشم تهرانیه گفتم دروغ میگه تهران دختر ...

تورو خدا بگو ملا کجاست تو رو خدا برو مشکل منو بهش بگو شماره نداره از کجا پیواش کنم اره بخدا ب هر کی میگم میگه قران بخون خخدا بزرگه بخدا کسی ک طلسم شده باید ملا باطل کنه .تورو خدا بپرس واسم از اون ملاهه خبری نداره کسی 

[QUOTE=138240017]کجای مفاتیح؟[/QUOTE  صفحه 1098 مفاتیح الجنان ، حاج شیخ عباس قمی

میگم دعای مهر و محبت تو مفاتیح هست یا نه؟اگ هست صحفه چنده؟ من امروز هر چی گشتم پیدا نکردم

میشه برا خوب شدنه حالِ دلم صلوات بفرستین؟
نمیدونم ولی اینو میدونم ک واسه تقویت گیاه تخمه مرغ میشکونن با پوست تو خاکش .تو ننت گوگل  سرچ کن

سالم پیدامیشه بابام خودش تعجب کرده

رفيق ميخواستم بهت بگم كهوقتى دارى حرص و جوش پول رو ميزنىوقتى دارى براى تصاحب يه مقام خودت رو به آب و آتيش مى‌زنیوقتی داری برای بالا رفتن خودت بقیه رو لِه میکنیوقتی برنامه ریزی میکنی برای رسیدن به قدرتخلاصه کنم وقتی زندگی رو خیلی جدی گرفتی یه لحظه به تهش فکر کن... این همون آبِ يخ روى آتيشه!ببين من نمى‌گم زندگی نکن!تلاش نکن! ناامید باش و بی هدفنه!میخوام بگم مسیر زندگی تو یجوری بچین که فقط ختم نشه به ثروت و قدرت و مقام!راستش من اصلا نمی‌دونم ما چی ایم و اینجا کجاستو اصلا اینجا چیکار می‌کنیم!فقط اینو میخوام بهت بگم،یعنی اینو فهمیدم که مسیر زندگی تو باید یجوری بچینی که باعشق و علاقه زندگی کنینمی‌دونم!ببین ذوق‌ت چیهیکی ذوقش با سفر زنده می‌شهیکی با کتابیکی با یه پیاده روی سادهیکی آشپزییکی...اگه میخوای برده ی دنیا نباشی ذوق دلت رو پیدا کندلت آروم رفیق...❤️
تورو خدا بگو ملا کجاست تو رو خدا برو مشکل منو بهش بگو شماره نداره از کجا پیواش کنم اره بخدا ب هر کی ...

اخه ماتهران نیستم عزیز.درخواستتوقبول کردم اسم خودتومادرتوبذاربرم برات بپرسم

اخه ماتهران نیستم عزیز.درخواستتوقبول کردم اسم خودتومادرتوبذاربرم برات بپرسم

خیلی خوشحالم کردی خدا خوشحالت کنه .دیگه کابوس های شباب و دعوا ها تمام میشه و غم و غضه .یعنی آرامشبر میگرده .ترس از یه اتفاق بد پیرم کرد