2733
2734
عنوان

تاحالا شده یکی ببینین انقد خوشگل باشه دهنتون وا بمونه هنگ کنین😛🍓🍫

| مشاهده متن کامل بحث + 4545 بازدید | 262 پست
کوفت روم نشد چیههه دیگه فرصتتو از دست دادی😅

🥺🥺 نگوووو من خود زنی میکنم الان

دیگع راپی با ماهیتابه نیستم☹ ی راپونزل ناراحتم 🚶‍♀️که کنج  قلعه نشسته و باورش شده هیچوقت قرار نیست اون فانوس هارو ببینه 🥀اصن براش مهم نیست اون شخصی ک وارد قلعه اش شده یوجینع یا فیلین :"/ 🚶‍♀️ ماهیتابه ای نداره ک کسی مزاحمش شد بزنه پِرِسش کنع ☹برام صلوات بفرستین حالِ دلم خوب شع :"))) دمتونم گرم♥️🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدانکنه دیوونه😡😡این کلمه ممنوعه ها

وای وای حواسممم نبووود🤭  ادم یه دوستی مثل تو داشته باشه دیگه نباید چیزه دیگه ای بخواااد😍😍😍

من میرم گم میشم تو دنیایی که هیچ اسمی از تو توش نیست😞
2731
وای وای حواسممم نبووود🤭  ادم یه دوستی مثل تو داشته باشه دیگه نباید چیزه دیگه ای بخواااد😍😍😍

فدای تو♥️♥️

...negar❤yalda...دوتا دیوونه🙈❤... تنهادلیل زندگیمی بهترینم..yalda..❤🙈...بی تو حتی ی ثانیه ام ممکن نیست...همیشه در ❤ من هستی...❤negar❤ نفس من دیگه به نفسای تو بنده😘به زندگیم با بودنت معنا بده🙈
2738

ی دختری تو و تیک تاک دیدم ایقد خوشگا بود حالت حذاب رنگشم ابی خوشگل بینی و و اینا کلا خیلی خوشگل جذاب بود

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ماشالا چ خوشگلی 

کاش عکستو نمذاشتی یوقت خدایی نکرده چشمت میزنن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

این دوستت کجاییه مجرده؟؟ تو خیابون بهش نگاه نمیکنن؟؟

دماغش عملیه؟

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...