2737
2739
عنوان

احتمال میدم حامله باشم شوهرم میخواد طلاقم بده رابطمون بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1196 بازدید | 70 پست

[QUOTE=138217366]اخه شوهرم نمیاد میگه نمیگذرم از خانوادم خانوادشم واقعا منو نمیخوان و همه جا گفتن این دختره بد بوده و ...[/QUOTاول اینکه ببخش رک مینویسم، مگه از اول خونوادش شمارو ندیده بودن ؟ ک الان شمارو نمیخوان

بعد هم شوهرت باید کم سن و سال باشه ک دهن بینه خونوادشه درسته؟

من میگم فکر اینو از سرت بیرون کن ک اگه بچه ب دنیا بیاری نظرشون عوض میشه

نه عزیزم،اوضاعت بدتر هم میشه

ببخشید اشتباه نکنم نوشتید تو عقدید درسته؟ 

توی عقد رابطه ی کامل؟ اشتباهه

درکل این آقا ارزش این رو نداره باهاش زندگی کن ،پیگیر بارداری ات باش ،اگه دیدی باردار نیستی، سریع طلاق بگیر

خودمم فک میکنم بخاطر بچه میشه زندگی کنیم شاید معجزه ی زندگی ما شد یه بچه و همه چی درست شد

بچه معجزه نیس بچه عشق میخواد عشق پدر و مادرش باهم میخواد ن ی پدر بی مسئولیت و دهن بین میخواد ن ی مادر ضعیف و کم عاطفه عزیزم منطقی باش لطفاااا بچه معجزه نیس باور کن

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوام دو سه ماه دیگه بگم الان میترسم تحت فشار بزارنم ک سقط کنم

واااای عجب الان سقط کنی ک بهتر از دوسه ماهه دیگس....خانوادتومیدونن؟ عکس العملشون چیه

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست
2728
خب میگه اگه دوسش دارم باید از مهریم بگذرمو ببخشم منم واقعا نمیتونم ا

خانووووووم عزیز این آقا اهل زندگی نیست

خودتو قربانی نکن، حیفی باور کن ، خودت میگی طولانی مدت عقد بودید، خوب ازتون بهره برده ب نفعه خودش ، 

الان میگه طلاق

عجبا

[QUOTE=138217366]اخه شوهرم نمیاد میگه نمیگذرم از خانوادم خانوادشم واقعا منو نمیخوان و همه جا گفتن ای ...

والا چی بگم سنتی ازدواج کردیم و خانوادش پسندیدنم الانم خانوادش میگن ن و میخوان سریع طلاق بگیریم

2740
😔شاید حق با شماست ولی چ کنم ک دلم برا رابطمون میسوزه 

عزیز دلم دلت برای جوونی خودت بسوزه

وقتی شمارو نمیخوان گلم بزور میخواهی خودتو تو دلشون جا بدی ک چی بشه؟

ب نظر من بچه نداشته باشی بهتره 

چون خونوادش بفهمن بارداری ، زندگی برات نمیزارن